Witaj w sklepie Clatronic. Życzymy udanych zakupów

Clatronic.pl

Skip to Main Content »

O Clatronic

        Firma CTC Clatronic sp.z o.o. została utworzona w  listopadzie 1991 roku w Warszawie. W pierwszym okresie działalności siedziba Spółki mieściła się w Warszawie , później w Opolu. W październiku  2010 roku  przenieśliśmy się do Karczowa  k/Opola. Dysponujemy własnym  nowoczesnym magazynem oraz biurem wraz z wzorcownią.  Centrala firmy - Clatronic International GmBh  znajduje się w Niemczech w Kempen (biuro, wzorcownia i laboratorium, powierzchnia logistyczna 60.000 m2).

      Zajmujemy się handlem  sprzętem AGD i RTV   marek Clatronic, Bomann i  AEG . Naszymi głównymi odbiorcami są duże sieci sklepów, jak: Grupa Metro (Real, Media Markt ,Saturn Planet,  Carrefour, Auchan, Selgros, Tesco, E.Leclerc). Współpracujemy także z dużymi hurtowniami i agencjami  reklamowymi obsługującymi programy lojalnościowe i promocje.

W trosce o naszych klientów stworzyliśmy sklep internetowy, aby ułatwić dostęp do naszego asortymentu.

       Na wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadamy niezbędne certyfikaty i świadectwa zgodności z obowiązującymi w naszym kraju i Unii Europejskiej normami związanymi z użytkowaniem tego typu sprzętu.