Kategorie bloga

Blog - ostatnie wpisy

Zobacz wszystkie wpisy

Masażery

Każdy z nas zna ten wyczekiwany moment w ciągu dnia, w którym znajdujemy chwilę na odpoczynek. Czas przeznaczony dla siebie możemy ukoronować zabiegami pielęgnacyjnymi i dobroczynnymi dla zdrowia masażami. Pobudzający masaż twarzy, stóp czy ciała zadziała nie tylko odprężająco po całodniowym wysiłku, ale też pobudzi krążenie krwi, wpłynie pozytywnie na samopoczucie i doda energii. W naszej ofercie Klienci znajdą różnego rodzaju masażery elektryczne, których funkcje wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu można połączyć działanie kilku produktów.

W tej kategorii jest 5 produktów

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 625,00 zł 625,00 zł W magazynie
  itemprop="reviewBody" content="" >
  625,00 zł
  Dbanie o siebie nie jest samolubne! Masażer do stóp to urządzenie, które pozwoli się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy dzięki rozluźnieniu napiętych mięśni i poprawie przepływu krwi w stopach. Masażer do stóp Shiatsu posiada wbudowaną funkcję podgrzewania. Poduszki kompresyjne, wałki rolujące oraz głowice masujące pozwalają uzyskać maksymalnie przyjemne...
  W magazynie
 • 260,80 zł 260,80 zł W magazynie
  itemprop="reviewBody" content="" >
  260,80 zł
  ProfiCare PC-MP 3087 to urządzenie pozwalające na samodzielne wykonanie masażu. Silnik urządzenia wprawia wybraną końcówkę w wibracje, dzięki czemu mięśnie są rozluźniane a ich regeneracja jest przyspieszona. Masażer uśmierza przewlekły ból mięśni oraz poprawia mobilność poprzez zwiększanie przepływu krwi.
  W magazynie
 • 173,00 zł 173,00 zł W magazynie
  itemprop="reviewBody" content="" >
  173,00 zł
  Masażer do stóp przyniesie ulgę i pomoże się zrelaksować. Umożliwia masowanie na mokro i sucho. Za pomocą przełącznika ustawisz wybrany tryb pracy. Aby wzmocnić efekt można skorzystać z dodatkowych rolek masujących przesuwając po nich stopą.
  W magazynie
 • 142,00 zł 142,00 zł W magazynie
  itemprop="reviewBody" content="" >
  142,00 zł
  Masażer do stóp przyniesie ulgę i pomoże Ci się zrelaksować po każdym intensywnym dniu. Urządzenie umożliwia masowanie na mokro i sucho. Za pomocą przełącznika ustawisz jeden z 3 trybów jego pracy: wibracje ; ciepło i bąbelki ; wibracje, ciepło i bąbelki. Aby wzmocnić efekt można skorzystać z dodatkowej rolki masującej przesuwając po niej stopą.
  W magazynie
 • 156,90 zł 156,90 zł W magazynie
  itemprop="reviewBody" content="" >
  1 Recenzje
  156,90 zł
  Po intensywnym chodzeniu, podczas złej pogody masażer do stóp przyniesie ulgę i pomoże ci się zrelaksować . Clatronic FM 3389 umożliwia masowanie na mokro i sucho. Za pomocą przełącznika ustawisz tryb jego pracy: 1 - wibracje, 2 - ciepło i bąbelki, 3- wibracje , ciepło i bąbelki . Aby wzmocnić efekt można skorzystać z dodatkowych guzków i rolki...
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Masażery elektryczne – dlaczego warto w nie zainwestować?

Masaże działają relaksacyjnie i odprężająco. Dzięki regularnie wykonywanym masażom ciała lub twarzy skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i pełna blasku. Dzięki urządzeniom elektrycznym, takim jak hydromasażer do stóp, wielofunkcyjny masażer do twarzy czy mata masująca pobudzimy krążenie krwi w całym ciele, co dobroczynnie wpłynie na działanie całego organizmu. Masaże mają ponadto nieocenioną wartość w rehabilitacji, sprawdzają się również w rekonwalescencji po przebytych urazach. Urządzenia elektryczne pozwalają natomiast na skorzystanie także z dodatkowych funkcji, takich jak np. oczyszczanie twarzy lub jej pielęgnacja.

Masażery do stóp

Urządzenie do masażu stóp to nieoceniony sprzęt, który przyniesie ukojenie wszystkim jego użytkownikom. Odprężający masaż zmęczonych stóp skutecznie rozluźnia mięśnie i redukuje nagromadzone w ciągu dnia napięcie. Masażery stóp sprawdzają się nie tylko jako uzupełnienie rehabilitacji – działają one przede wszystkim relaksująco i rozluźniająco. Najpopularniejszym urządzeniem tego rodzaju jest masażer wodny do nóg – pozwala on na relaksującą kąpiel połączoną z masażem wykonywanym przy pomocy specjalnych rolek, efektem wibracji i wykorzystaniem ciepła wody. W naszej ofercie Klienci znajdą różne rodzaje masażerów pozwalających na skorzystanie z wielu różnorodnych funkcji.

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas