501216 501216

Elektryczny młynek do mielenia kawy ProfiCook PC-KSW 1216

501216

https://www.clatronic.pl/manufacturer/profi-cook.html

81,55 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Przywitaj dzień aromatyczną, świeżo zmieloną kawą. Elektryczny młynek w mig zmieli ją do ulubionego poziomu. Od stopnia zmielenia wszak zależy jej smak. Pojemność 40g wystarcza na około 4 porcje. W ten sposób zużyjesz ją na bieżąco - nie wywietrzeje. Wykonany ze stali szlachetnej młynek elegancko się prezentuje przy ekspresie. Stalowe ostrze napędzane silnikiem 150 W długo będzie służyć.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Każdego poranka ale też po południu - zawsze jest czas na filiżankę lub kubek ciepłej, aromatycznej kawy. Najlepsza jest ta świeżo zmielona. Najlepiej od razu po zmieleniu zaparzyć ją w ekspresie. Z młynkiem stojącym obok - wszystko łatwo i szybko przygotujesz.

Urządzenie zmieli ok. 4 porcje kawy (40g), dzięki czemu nie wywietrzeje, gdyż zostanie w szybkim czasie zużyta. A ty w pełni będziesz się cieszyć jej smakiem. Stopień zmielenia możesz kontrolować, dzięki przeźroczystej pokrywce. Stalowe ostrza z mocą 150 W zmielą ziarna. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej jest solidna, trwała ale też elegancka. Młynek uruchomisz wciskając podświetlany guzik.

Funkcję zabezpieczenia urządzenia przed niekontrolowanym uruchomieniem pełni pokrywka. Młynek będzie pracować tylko wtedy, gdy pokrywa będzie starannie zamknięta i zablokowana.

Najważniejsze cechy elektrycznego młynka do mielenia kawy ProfiCook PC-KSW 1216:

 • Obudowa ze stali nierdzewnej
 • 40 g pojemności
 • 2-ramienne ostrze ze stali nierdzewnej do mielenia ziaren kawy
 • Pokrywa z okienkiem do kontroli stopnia zmielenia
 • Silnik o mocy 150 W
 • Podświetlany włącznik / wyłącznik o wyglądzie stali nierdzewnej (Inox)
 • System bezpieczeństwa - praca możliwa jest tylko z zamkniętą i zablokowaną pokrywką
 • Bezpieczny przycisk WŁĄCZ działa wtedy, gdy trzymasz wciśnięty
 • Stopień zmielenia można wybrać na podstawie długości operacji
 • Praktyczny schowek na przewód
 • 220–240 V, 50/60 Hz, 150 W.

Specyfikacja

ModelPC-KSW 1216
KolorInox, Stal szlachetna
Moc150 W
Waga0,8 kg
Szerokość90 mm
Wysokość90 mm
Głębokość175 mm
Zasilanie220–240 V, 50/60 Hz

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Elektryczny młynek do mielenia kawy ProfiCook PC-KSW 1216

Elektryczny młynek do mielenia kawy ProfiCook PC-KSW 1216

Przywitaj dzień aromatyczną, świeżo zmieloną kawą. Elektryczny młynek w mig zmieli ją do ulubionego poziomu. Od stopnia zmielenia wszak zależy jej smak. Pojemność 40g wystarcza na około 4 porcje. W ten sposób zużyjesz ją na bieżąco - nie wywietrzeje. Wykonany ze stali szlachetnej młynek elegancko się prezentuje przy ekspresie. Stalowe ostrze napędzane silnikiem 150 W długo będzie służyć.

Elektryczny młynek do mielenia kawy ProfiCook PC-KSW 1216 https://www.clatronic.pl/74224-large/elektryczny-mlynek-do-mielenia-kawy-proficook-pc-ksw-1216.jpg <p>Każdego poranka ale też po południu - <strong>zawsze jest czas na filiżankę lub kubek ciepłej, aromatycznej kawy</strong>. Najlepsza jest ta świeżo zmielona. Najlepiej od razu po zmieleniu zaparzyć ją w ekspresie. Z młynkiem stojącym obok - wszystko łatwo i szybko przygotujesz.</p> <p>Urządzenie <strong>zmieli ok. 4 porcje kawy (40g),</strong> dzięki czemu nie wywietrzeje, gdyż zostanie w szybkim czasie zużyta. A ty w pełni będziesz się cieszyć jej smakiem.<strong> Stopień zmielenia możesz kontrolować, dzięki przeźroczystej pokrywce</strong>. <strong>Stalowe ostrza z mocą 150 W</strong> zmielą ziarna. <strong>Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej jest solidna, trwała ale też elegancka</strong>. Młynek uruchomisz wciskając <strong>podświetlany guzik.</strong></p> <p><strong>Funkcję zabezpieczenia</strong> urządzenia przed niekontrolowanym uruchomieniem pełni pokrywka. Młynek będzie pracować tylko wtedy, gdy pokrywa będzie starannie zamknięta i zablokowana.</p> <p>Najważniejsze cechy <strong>elektrycznego młynka do mielenia kawy ProfiCook PC-KSW 1216</strong>:</p> <ul> <li><strong>Obudowa ze stali nierdzewnej</strong></li> <li><strong>40 g pojemności</strong></li> <li><strong>2-ramienne ostrze ze stali nierdzewnej</strong> do mielenia ziaren kawy</li> <li>Pokrywa <strong>z okienkiem</strong> do kontroli stopnia zmielenia</li> <li><strong>Silnik o mocy 150 W</strong></li> <li><strong>Podświetlany włącznik / wyłącznik</strong> o wyglądzie stali nierdzewnej (Inox)</li> <li><strong>System bezpieczeństwa</strong> - praca możliwa jest tylko z zamkniętą i zablokowaną pokrywką</li> <li>Bezpieczny przycisk WŁĄCZ działa wtedy, gdy trzymasz wciśnięty</li> <li>Stopień zmielenia można wybrać na podstawie długości operacji</li> <li>Praktyczny schowek na przewód</li> <li>220–240 V, 50/60 Hz, 150 W.</li> </ul> PROFI COOK mlynki-do-kawy-soli-pieprzu 4006160589009 81.55 PLN in_stock