660411A 660411A

Termowentylator, grzejnik Bomann HL 6041 CB Outlet

660411A

https://www.clatronic.pl/manufacturer/.html

75,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Cena katalogowa: 86,80zł


Cena outletowa: 75,00 zł


Uwaga: Produkt outletowy pełnowartościowy, w pełni sprawny. Urządzenie znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może zawierać zewnętrzne ślady w postaci otarć bądź wgięć lub naderwań.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Termowentylator to idealne rozwiązanie zarówno na chłodne jak i gorące dni. Dzięki dużej wydajność urządzenie szybko i skutecznie nagrzeje łazienkę czy pokój, a w te cieplejsze może posłużyć jako urządzenie chłodzące wytwarzające zimny nadmuch. Cała konstrukcja termowentylatora wykonana z trwałych materiałów opiera się na szerokiej i stabilnej podstawie.

Najważniejsze cechy termowentylatora Bomann HL 6041 CB:

 • Mobilna, kompaktowa nagrzewnica
 • 2 stopnie grzania (1000/2000 watów)
 • Oscylacyjny (można wyłączyć)
 • Chłodne powietrze (wentylator)
 • Termostat z płynną regulacją
 • Kontrolka
 • Bezpieczna podstawa
 • Solidny uchwyt do przenoszenia
 • Wysokie bezpieczeństwo dzięki ochronie przed przegrzaniem
 • Stykowy wyłącznik bezpieczeństwa do ochrony przeciwpożarowej
 • 220-240 V, 50 Hz, 2000 W

Termowentylator został zaprojektowany tak, aby wykorzystać maksymalnie pobieraną moc i przekształcić ją w ciepło ogrzewające Twój dom. Szybko i skutecznie nagrzeje wnętrze pomieszczenia:
 •     sypialni
 •     łazience
 •     pokoju dziecka
 •     salonie
 •     kuchni
 •     garażu
 •     w piwnicy
 •     w pracy

Małe rozmiaru urządzenia oraz solidny uchwyt sprawiają, że termowentylator sprawdzi się również w podróży,  na działce, kempingu czy w garażu.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Termowentylator, grzejnik Bomann HL 6041 CB Outlet

Termowentylator, grzejnik Bomann HL 6041 CB Outlet

Cena katalogowa: 86,80zł


Cena outletowa: 75,00 zł


Uwaga: Produkt outletowy pełnowartościowy, w pełni sprawny. Urządzenie znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może zawierać zewnętrzne ślady w postaci otarć bądź wgięć lub naderwań.

Termowentylator, grzejnik Bomann HL 6041 CB Outlet https://www.clatronic.pl/75821-large/termowentylator-grzejnik-bomann-hl-6041-cb-outlet.jpg <p>Termowentylator to idealne rozwiązanie zarówno na chłodne jak i gorące dni. Dzięki dużej wydajność urządzenie szybko i skutecznie nagrzeje łazienkę czy pokój, a w te cieplejsze może posłużyć jako urządzenie chłodzące wytwarzające zimny nadmuch. Cała konstrukcja termowentylatora wykonana z trwałych materiałów opiera się na szerokiej i stabilnej podstawie.</p> <p>Najważniejsze cechy termowentylatora Bomann HL 6041 CB:</p> <ul> <li>Mobilna, <strong>kompaktowa nagrzewnica</strong></li> <li><strong>2 stopnie grzania</strong> (<strong>1000/2000 watów</strong>)</li> <li><strong>Oscylacyjny</strong> (można wyłączyć)</li> <li><strong>Chłodne powietrze</strong> (wentylator)</li> <li><strong>Termostat</strong> z płynną regulacją</li> <li>Kontrolka</li> <li>Bezpieczna podstawa</li> <li><strong>Solidny uchwyt do przenoszenia</strong></li> <li>Wysokie bezpieczeństwo dzięki <strong>ochronie przed przegrzaniem</strong></li> <li>Stykowy wyłącznik bezpieczeństwa do ochrony przeciwpożarowej</li> <li>220-240 V, 50 Hz, 2000 W</li> </ul> <p></p> <div>Termowentylator został zaprojektowany tak, aby<b> wykorzystać maksymalnie pobieraną moc</b> i przekształcić ją w ciepło ogrzewające Twój dom. Szybko i skutecznie nagrzeje wnętrze pomieszczenia:<br /> <ul> <li>    sypialni</li> <li>    łazience</li> <li>    pokoju dziecka</li> <li>    salonie</li> <li>    kuchni</li> <li>    garażu</li> <li>    w piwnicy</li> <li>    w pracy</li> </ul> <p>Małe rozmiaru urządzenia oraz solidny uchwyt sprawiają, że termowentylator sprawdzi się również w podróży,  na działce, kempingu czy w garażu.</p> </div> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Clatronic_Zgrzewarka.jpg" alt="Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE " style="float: left;" width="82" height="107" /><br />Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> outlet-sklep 4004470604115 75 PLN in_stock