501159 501159

Urządzenie, cyrkulator do gotowania sous vide, Cyrkulator WiFi ProfiCook PC-SV 1159

501159

https://www.clatronic.pl/manufacturer/profi-cook.html

562,48 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Cyrkulator do gotowania metodą sous vide możesz obsługiwać ręcznie lub na odległość za pomocą aplikacji w smartfonie. Otrzymasz esencjonalne, pełne wartości odżywczych, kolorów i zapachów potrawy, jakie gotowane są w najlepszych restauracjach. Nie musisz kontrolować temperatury wody, ponieważ urządzenie będzie dbać o to, aby była stała, jak ustawisz, a na zakończenie gotowania oznajmi sygnałem.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Cyrkulator do gotowania sous vide

Gotowanie metodą sous vide to innowacyjna technika, stosowana w najlepszych, pięciogwiazdkowych restauracjach na całym świecie. Polega na powolnym gotowaniu produktów zapakowanych w woreczki próżniowe, dzięki czemu nie tracą one zapachu, smaku i koloru, a z nimi wartości odżywczych. Nie towarzyszy też temu zapach gotującego się jedzenia w pomieszczeniu. Do gotowania nie potrzebna jest już kuchenka. Wystarczy, że do garnka z wodą, włożysz opakowane produkty, a urządzenie zaczepisz na jego ściance, w taki sposób, aby końcówka odpowiednio mocno się zanurzyła. Masz do tego oznaczenia na urządzeniu min i max. Dzięki zastosowaniu metody gotowania sous vide potrawy dłużej zachowują świeżość, ponieważ podczas takiego gotowania są one pasteryzowane. Cyrkulator dodatkowo posiada praktyczne funkcje: przygotowanie jogurtu, rozmrażanie i utrzymywanie stałej temperatury.

Urządzenie możesz obsługiwać ręcznie korzystając z wyświetlacza dotykowego. Ustawisz temperaturę gotowania, czas gotowania oraz sprawdzisz jaka jest rzeczywista temperatura wody. Do gotowaniu użyj garnka o pojemności 6-15 litrów, o minimalnej wysokości 15 cm. Przy właściwym zanurzeniu urządzenie kontroluje temperaturę wody z dokładnością +/- 0,5°C.

Jeśli masz dostęp do WiFi, cyrkulator obsłużysz także na odległość korzystając z bezpłatnej, dedykowanej aplikacji. W niej też odnajdziesz bazę przepisów dla sous vide, porady oraz panel sterowania urządzeniem. Aplikacja współpracuje z systemami Android 4.4 oraz IOs 8.0 lub ich nowszymi wersjami.

Najważniejsze cechy cyrkulatora ProfiCook PC-SV 1159:

 • Zdalnie sterowany przez automatycznie programy do dokładnego gotowania różnych artykułów żywnościowych
 • Zatrzymanie w ugotowanych produktach witamin, składników odżywczych oraz aromatów
 • Automatyczna regulacja temperatury i czas za pomocą wybranego programu
 • Wodoodporna obudowa z aluminium ze zintegrowanym zaciskiem montażowym (IPX7)
 • Precyzyjne gotowanie żywności za pomocą kontrolowanej elektronicznie temperatury (maks. odchylenie +/- 0,5 ° C)
 • Zawiera funkcję przygotowania jogurtu, funkcję "utrzymuj ciepło" oraz funkcję rozmrażania
 • Cyrkulacja wody: 7-8 l / min.
 • Wielofunkcyjny wyświetlacz LED wskazujący: - wybrana temperatura; - rzeczywista temperatura; - minutnik
 • Możliwe również używanie urządzenia w tradycyjny sposób, poprzez panel dotykowy (bez pośrednictwa aplikacji)
 • Dotykowy panel sterowania
 • Ustawienie temperatury 0 ° C - 90 ° C (co 0,5 ° C)
 • Automatyczne wyłączanie przy niskim poziomie wody
 • 99 godzin timera
 • Do wszystkich naczyń żaroodpornych od ok. 15 cm wysokości
 • Przyjazny dla użytkownika i łatwy do czyszczenia
 • 220-240 V, 50/60 Hz, 1000 W

Uruchomienie za pomocą aplikacji
1. Zainstaluj aplikację „Proficook Sous Vide”. Utwórz konto użytkownika.
2. Umieść urządzenie w odległości około 5 metrów od routera.
3. Jeśli używasz dwuzakresowego routera obsługującego częstotliwości 5 GHz i 2,4 GHz WLAN, upewnij się, że Twoja komórka
telefon jest podłączony do sieci WLAN 2,4 GHz. Urządzenie nie będzie działać w sieci 5 GHz. Proszę odnieść się do
instrukcji swojego modelu, aby dowiedzieć się, jak przełączać się między dwiema częstotliwościami lub które ustawienia routera są wymagane.
4. Podłącz urządzenie do prawidłowo zainstalowanego uziemionego gniazdka elektrycznego.
5. Otwórz aplikację i wybierz „+”.
6. Gdy urządzenie jest wyłączone, naciśnij i przytrzymaj przycisk przez około 3 - 5 sekund. Rozlega się dźwięk kontrolny i
lampka kontrolna miga najpierw powoli, a następnie szybko.
1⁾ 2,4 GHz WLAN (standard 5 GHz nie jest obsługiwany)
2⁾ Smartfon i tablet nie wchodzą w skład zestawu
3⁾ Wymagania systemowe Apple: iOS 8.0 lub nowszy
Wymagania systemowe Androida: Android 4.4 lub nowszy


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonego przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

Model PC-SV 1159
Kolor Aluminium, Inox
Moc 1000 W
Waga 1 kg
Szerokość 88 mm
Wysokość 310 mm
Głębokość 53 mm
Zasilanie 220–240 V

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h Darmowa!
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h Darmowa!
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h Darmowa!
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H Darmowa!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h Darmowa!
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Oceń 
Data publikacji
2021-01-26

suuuper

Zawsze chciałam gotować jaki profesjonaliści. I teraz mam. Dziękuję i polecam.

Oceń 
Data publikacji
2021-01-26

polecam

Jest ok. Dobrze współpracuje z tabletem. Jestem zadowolony

Oceń 
Data publikacji
2021-01-26

świetne

Bardzo dobrze trzyma temperaturę. Fajnie, że urządzenie można zanurzyć naczyniu, które ma niewiele więcej niż 15 cm - sam zwykle gotuję niewielkie ilości. Ciekawa opcja z jogurtem - korzystałem tylko raz ale efekt był dobry.

Oceń 
Data publikacji
2021-01-26

ok

Urządzenie bardzo zgrabne. W aplikacji kilka naprawdę przydatnych porad. dobrze się sprawdza.

Napisz swoją opinię!

Opinie i oceny

Urządzenie, cyrkulator do gotowania sous vide, Cyrkulator WiFi ProfiCook PC-SV 1159

Urządzenie, cyrkulator do gotowania sous vide, Cyrkulator WiFi ProfiCook PC-SV 1159

Cyrkulator do gotowania metodą sous vide możesz obsługiwać ręcznie lub na odległość za pomocą aplikacji w smartfonie. Otrzymasz esencjonalne, pełne wartości odżywczych, kolorów i zapachów potrawy, jakie gotowane są w najlepszych restauracjach. Nie musisz kontrolować temperatury wody, ponieważ urządzenie będzie dbać o to, aby była stała, jak ustawisz, a na zakończenie gotowania oznajmi sygnałem.

Urządzenie, cyrkulator do gotowania sous vide, Cyrkulator WiFi ProfiCook PC-SV 1159 https://www.clatronic.pl/72986-large/cyrkulator-urzadzenie-do-gotowanian-sous-vide-pc-sv-1159.jpg <p><strong>Cyrkulator do gotowania sous vide <br /></strong></p> <p></p> <p><strong>Gotowanie metodą sous vide</strong> to innowacyjna technika, stosowana w najlepszych, pięciogwiazdkowych restauracjach na całym świecie. Polega na <strong>powolnym gotowaniu produktów zapakowanych w woreczki próżniowe</strong>, dzięki czemu <strong>nie tracą one zapachu, smaku i koloru, a z nimi wartości odżywczych</strong>. Nie towarzyszy też temu zapach gotującego się jedzenia w pomieszczeniu. Do gotowania nie potrzebna jest już kuchenka. Wystarczy, że do garnka z wodą, włożysz opakowane produkty, a <strong>urządzenie zaczepisz na jego ściance</strong>, w taki sposób, aby końcówka odpowiednio mocno się zanurzyła. Masz do tego oznaczenia na urządzeniu min i max. Dzięki zastosowaniu metody gotowania sous vide <strong>potrawy dłużej zachowują świeżość</strong>, ponieważ podczas takiego gotowania <strong>są one pasteryzowane</strong>. Cyrkulator dodatkowo posiada praktyczne funkcje: <strong>przygotowanie jogurtu, rozmrażanie i utrzymywanie stałej temperatury.</strong><br class="Apple-interchange-newline" /><br /></p> <p>Urządzenie możesz obsługiwać ręcznie korzystając z <strong>wyświetlacza dotykowego</strong>. <strong>Ustawisz temperaturę gotowania, czas gotowania oraz sprawdzisz jaka jest rzeczywista temperatura wody</strong>. Do gotowaniu użyj <strong>garnka o pojemności 6-15 litrów, o minimalnej wysokości 15 cm</strong>. Przy właściwym zanurzeniu urządzenie kontroluje temperaturę wody <strong>z dokładnością +/- 0,5°C</strong>.</p> <p>Jeśli masz dostęp do <strong>WiFi</strong>, cyrkulator obsłużysz także <strong>na odległość korzystając z bezpłatnej, dedykowanej aplikacji</strong>. W niej też odnajdziesz <strong>bazę przepisów dla sous vide, porady oraz panel sterowania urządzeniem</strong>. Aplikacja współpracuje <strong>z systemami Android 4.4 oraz IOs 8.0</strong> lub ich nowszymi wersjami.</p> <p>Najważniejsze cechy <strong>cyrkulatora ProfiCook PC-SV 1159</strong>:</p> <ul><li><strong>Zdalnie sterowany</strong> <strong>przez automatycznie programy</strong> do dokładnego gotowania różnych artykułów żywnościowych</li> <li><strong>Zatrzymanie w ugotowanych produktach witamin, składników odżywczych oraz aromatów</strong></li> <li><strong>Automatyczna regulacja temperatury i czas za pomocą wybranego programu</strong></li> <li><strong>Wodoodporna obudowa z aluminium</strong> ze zintegrowanym zaciskiem montażowym (IPX7)</li> <li>Precyzyjne gotowanie żywności za pomocą <strong>kontrolowanej elektronicznie temperatury</strong> (maks. odchylenie +/- 0,5 ° C)</li> <li>Zawiera <strong>funkcję przygotowania jogurtu, funkcję "utrzymuj ciepło" oraz funkcję rozmrażania</strong></li> <li><strong>Cyrkulacja wody: 7-8 l / min.</strong></li> <li><strong>Wielofunkcyjny wyświetlacz LED</strong> wskazujący: - wybrana temperatura; - rzeczywista temperatura; - minutnik</li> <li>Możliwe również <strong>używanie urządzenia w tradycyjny sposób, poprzez panel dotykowy (bez pośrednictwa aplikacji)</strong></li> <li><strong>Dotykowy panel sterowania</strong></li> <li>Ustawienie temperatury<strong> 0 ° C - 90 ° C (co 0,5 ° C)</strong></li> <li><strong>Automatyczne wyłączanie</strong> przy niskim poziomie wody</li> <li><strong>99 godzin timera</strong></li> <li>Do wszystkich <strong>naczyń żaroodpornych od ok. 15 cm wysokości</strong></li> <li>Przyjazny dla użytkownika i <strong>łatwy do czyszczenia</strong></li> </ul><ul><li>220-240 V, 50/60 Hz, 1000 W</li> </ul><p><strong>Uruchomienie za pomocą aplikacji</strong><br />1. Zainstaluj aplikację „Proficook Sous Vide”. Utwórz konto użytkownika.<br />2. Umieść urządzenie w odległości około 5 metrów od routera.<br />3. Jeśli używasz dwuzakresowego routera obsługującego częstotliwości 5 GHz i 2,4 GHz WLAN, upewnij się, że Twoja komórka<br />telefon jest podłączony do sieci WLAN 2,4 GHz. Urządzenie nie będzie działać w sieci 5 GHz. Proszę odnieść się do<br />instrukcji swojego modelu, aby dowiedzieć się, jak przełączać się między dwiema częstotliwościami lub które ustawienia routera są wymagane.<br />4. Podłącz urządzenie do prawidłowo zainstalowanego uziemionego gniazdka elektrycznego.<br />5. Otwórz aplikację i wybierz „+”.<br />6. Gdy urządzenie jest wyłączone, naciśnij i przytrzymaj przycisk przez około 3 - 5 sekund. Rozlega się dźwięk kontrolny i<br />lampka kontrolna miga najpierw powoli, a następnie szybko.</p> <p><br /><br /></p> <p><br />1⁾ 2,4 GHz WLAN (standard 5 GHz nie jest obsługiwany)<br />2⁾ Smartfon i tablet nie wchodzą w skład zestawu<br />3⁾ Wymagania systemowe Apple: iOS 8.0 lub nowszy<br />Wymagania systemowe Androida: Android 4.4 lub nowszy</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float:left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonego przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> PROFI COOK pozostale-drobne-agd 4006160039504 562.48 PLN in_stock