263920 263920

Nalewak Dystrybutor do Piwa z funkcja chłodzenia Clatronic BZ 3740

263920

https://www.clatronic.pl/manufacturer/bomann.html

699,87 zł brutto

Nowy produkt

Produkt niedostępny

Uniwersalny dystrybutor piwa ze zintegrowanym schładzaczem do dozowania piwa. Pasuje do wszystkich 5-litrowych beczek z systemem ciśnienia na kartusze CO2. Umili spotkania z przyjaciółmi oraz przyjęcia w ogrodzie, pozwalając gościom poczuć się jak w prawdziwym pubie.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

 • Dystrybutor piwa BZ 3740
 • Dystrybutor piwa wykonany ze stali nierdzewnej z systemem ciśnieniowym CO2, który pasuje do wszystkich standardowych beczek 5 – litrowych.
 • Atrakcyjny wygląd oraz niezawodność oferowanego modelu osiągnięto, dzięki zastosowaniu eleganckiej i solidnej stali nierdzewnej oraz wytrzymałego czarnego tworzywa .
 • Idealny na prywatny użytek, np. podczas towarzyskich spotkań w ogrodzie czy na tarasie
 • Nadaje się do wszystkich standardowych beczek 5 litrowych oraz beczek 5-litrowych „Heineken”( z wbudowanym układem CO2)
 • Nieskończenie wiele możliwości regulacji ciśnienia co gwarantuję właściwą ilość piany w ten sposób otrzymamy piwo jako w piwiarni
 • Wyświetlacz LED umożliwia wygodne sterowanie temperaturą, chłodzenie w zakresie 2 do 12 stopni C
 • Mechanizm łatwego wkładania beczek sprawia iż urządzenie jest gotowe do użycia w ciągu kilku minut.
 • Kranik posiada wygodną rączkę z tworzywa, która pozwala na wygodne nalewanie i dozowanie piwa
 • Wyjmowana kratka drenażowa ze stali nierdzewnej i tacka ociekowa pozwalają na łatwe czyszczenie urządzenia.
 • Akcesoria: 3 zasobniki CO2, zestaw do czyszczenia, kurek, nasadka do beczek marki „Heineken”, nasadka uniwersalna
 • 220–240 V, 50 Hz, 65 W


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

ModelBZ 3740
KolorSrebrny
Moc 65 W
Waga6 kg
Szerokość275 mm
Wysokość475 mm
Głębokość 495 mm
Zasilanie220–240 V, 50 Hz,

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h Darmowa!
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h Darmowa!
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h Darmowa!
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h Darmowa!
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h Darmowa!
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Nalewak Dystrybutor do Piwa z funkcja chłodzenia Clatronic BZ 3740

Nalewak Dystrybutor do Piwa z funkcja chłodzenia Clatronic BZ 3740

Uniwersalny dystrybutor piwa ze zintegrowanym schładzaczem do dozowania piwa. Pasuje do wszystkich 5-litrowych beczek z systemem ciśnienia na kartusze CO2. Umili spotkania z przyjaciółmi oraz przyjęcia w ogrodzie, pozwalając gościom poczuć się jak w prawdziwym pubie.

Nalewak Dystrybutor do Piwa z funkcja chłodzenia Clatronic BZ 3740 https://www.clatronic.pl/71023-large/nalewak-dystrybutor-do-piwa-z-funkcja-chlodzenia-bomann-bz-3740.jpg <ul> <li><strong>Dystrybutor piwa BZ 3740</strong></li> <li>Dystrybutor piwa wykonany ze stali nierdzewnej z systemem ciśnieniowym CO2, który pasuje do wszystkich standardowych beczek 5 – litrowych.</li> <li>Atrakcyjny wygląd oraz niezawodność oferowanego modelu osiągnięto, dzięki zastosowaniu eleganckiej i solidnej stali nierdzewnej oraz wytrzymałego czarnego tworzywa .</li> <li>Idealny na prywatny użytek, np. podczas towarzyskich spotkań w ogrodzie czy na tarasie</li> <li><strong>Nadaje się do wszystkich standardowych beczek 5 litrowych oraz beczek 5-litrowych „Heineken”</strong>( z wbudowanym układem CO2)</li> <li>Nieskończenie wiele możliwości regulacji ciśnienia co gwarantuję właściwą ilość piany w ten sposób otrzymamy piwo jako w piwiarni</li> <li>Wyświetlacz LED umożliwia wygodne sterowanie temperaturą, chłodzenie w zakresie 2 do 12 stopni C</li> <li>Mechanizm łatwego wkładania beczek sprawia iż urządzenie jest gotowe do użycia w ciągu kilku minut.</li> <li>Kranik posiada wygodną rączkę z tworzywa, która pozwala na wygodne nalewanie i dozowanie piwa</li> <li>Wyjmowana kratka drenażowa ze stali nierdzewnej i tacka ociekowa pozwalają na łatwe czyszczenie urządzenia.</li> <li>Akcesoria: 3 zasobniki CO2, zestaw do czyszczenia, kurek, nasadka do beczek marki „Heineken”, nasadka uniwersalna</li> <li>220–240 V, 50 Hz, 65 W</li> </ul> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> BOMANN pozostale-drobne-agd 4006160639209 699.87 PLN out_of_stock