330330 330330

Chromowana suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3033

330330

https://www.clatronic.pl/manufacturer/profi-care.html

84,38 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Zadbaj o włosy z profesjonalną suszarką ProfiCare. Dzięki jonizacji włosy będą gładkie, zdrowe i odpowiednio nawilżone. Możesz je ułożyć zakładając przystawkę, która obraca się o 360° utrwalając fryzurę. Masz do dyspozycji 3-stopniową regulację, w tym nawiew zimnym powietrzem. Nowoczesna, chromowana obudowa zapewnia trwałość, a uchwyt pozwala na zawieszenie suszarki, by zawsze była pod ręką.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Suszarka ProfiCare PC-HT 3033

Czyste, dobrze nawilżone włosy - tego chcemy dbając o siebie. Zdrowy połysk osiągniesz dzięki jonizacji, która chroni włosy przed przesuszaniem, łamliwością i przyciąganiem roztoczy i bakterii. Jonizowane powietrze, wytwarzane w suszarce sprzyja także dobremu samopoczuciu. Możesz bez obaw korzystać z ciepłego, mocnego nawiewu w codziennej pielęgnacji włosów, nie martwiąc się więcej o ich stan. Suszarka z funkcją jonizowania polecana jest zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy włosy mają tendencję do elektryzowania się i puszenia. Dzięki jonizacji łuski włosów są zamknięte i wygładzone, mają połysk i zdrowy wygląd.

Suszarka posiada wygodny w przechowywaniu uchwyt do zawieszania oraz ochronę przed przegrzaniem.

Najważniejsze cechy:

 • Profesjonalna suszarka do włosów o maksymalnej mocy 2000 W
 • Całkowicie chromowana obudowa w modnym stylu retro
 • Funkcja technologii jonowej efekt sprawia, że ​​włosy nie wysychają, stają się gładkie i błyszczące
 • Suszarka ma zwiększone możliwości stylizacji dzięki antystatyczności
 • 3 ustawienia temperatury, mocy
 • Duża swoboda ruchów dzięki wyjątkowo długiemu sznurkowi (ok. 2m)
 • Cool Shot - chłodny nawiew
 • Dysza kształtująca obracana o 360 ° (wyjmowana)
 • Ochrona przed przegrzaniem
 • Uchwyt do zawieszania
 • 220–240 V, 50/60 Hz, 1650–2000 W


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Chromowana suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3033

Chromowana suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3033

Zadbaj o włosy z profesjonalną suszarką ProfiCare. Dzięki jonizacji włosy będą gładkie, zdrowe i odpowiednio nawilżone. Możesz je ułożyć zakładając przystawkę, która obraca się o 360° utrwalając fryzurę. Masz do dyspozycji 3-stopniową regulację, w tym nawiew zimnym powietrzem. Nowoczesna, chromowana obudowa zapewnia trwałość, a uchwyt pozwala na zawieszenie suszarki, by zawsze była pod ręką.

Chromowana suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3033 https://www.clatronic.pl/71431-large/chromowana-suszarka-do-wlosow-proficare-pc-ht-3033.jpg <p><strong>Suszarka ProfiCare PC-HT 3033</strong></p> <p>Czyste, dobrze nawilżone włosy - tego chcemy dbając o siebie. <strong>Zdrowy połysk osiągniesz dzięki jonizacji</strong>, która chroni włosy przed przesuszaniem, łamliwością i przyciąganiem roztoczy i bakterii. Jonizowane powietrze, wytwarzane w suszarce sprzyja także dobremu samopoczuciu. <strong>Możesz bez obaw korzystać z ciepłego, mocnego nawiewu w codziennej pielęgnacji włosów</strong>, nie martwiąc się więcej o ich stan. Suszarka z funkcją jonizowania polecana jest zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy włosy mają tendencję do elektryzowania się i puszenia. <strong>Dzięki jonizacji łuski włosów są zamknięte i wygładzone</strong>, mają połysk i zdrowy wygląd.</p> <p>Suszarka posiada wygodny w przechowywaniu <strong>uchwyt do zawieszania</strong> oraz <strong>ochronę przed przegrzaniem</strong>.</p> <p>Najważniejsze cechy:</p> <ul> <li>Profesjonalna suszarka do włosów o maksymalnej <strong>mocy 2000 W</strong></li> <li>Całkowicie chromowana obudowa w modnym stylu retro</li> <li>Funkcja technologii jonowej efekt sprawia, że ​​włosy nie wysychają, stają się gładkie i błyszczące</li> <li>Suszarka ma zwiększone możliwości stylizacji dzięki antystatyczności</li> <li>3 ustawienia temperatury, mocy</li> <li>Duża swoboda ruchów dzięki wyjątkowo długiemu sznurkowi (ok. 2m)</li> <li>Cool Shot - chłodny nawiew</li> <li>Dysza kształtująca obracana o 360 ° (wyjmowana)</li> <li>Ochrona przed przegrzaniem</li> <li>Uchwyt do zawieszania</li> <li>220–240 V, 50/60 Hz, 1650–2000 W</li> </ul> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Clatronic_Zgrzewarka.jpg" alt="Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE " style="float: left;" width="82" height="107" /><br />Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> PROFI CARE suszarki-do-wlosow 4006160303308 84.38 PLN in_stock