263796 263796

Suszarka do włosów Clatronic HT 3661

263796

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

73,31 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Suszarka o wysokiej mocy 2200W szybko wysuszy Twoje mokre włosy ciepłym powietrzem. Idealna nie tylko do gęstych włosów. Do wyboru masz aż trzy stopnie temperatury: niską, średnią i wysoką. Jeśli potrzebujesz chłodnego nawiewu to właśnie nasza suszarka ją ma, funkcja Cool Shot utrwali ułożoną fryzurę i korzystnie wpłynie na włosy podkreślając ich blask.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Suszarka o wysokiej mocy 2200W szybko wysuszy Twoje mokre włosy ciepłym powietrzem. Idealna nie tylko do gęstych włosów. Do wyboru masz aż trzy stopnie temperatury: niską, średnią i wysoką. Jeśli potrzebujesz chłodnego nawiewu to właśnie nasza suszarka ją ma, funkcja Cool Shot utrwali ułożoną fryzurę i korzystnie wpłynie na włosy podkreślając ich blask.

 • Funkcja jonizacji – lepsze układanie fryzury dzięki efektowi antystatycznemu
 • 3 stopnie temperatury
 • 2 stopnie prędkości nawiewu
 • Funkcja Cool shot (chłodne powietrze)
 • Dysza formująca z możliwością obrotu o 360°, zdejmowana
 • Zdejmowany filtr na wlocie powietrza
 • Ochrona przed przegrzaniem
 • Zaczep do powieszenia
 • Zasilanie sieciowe: 220-240V, 50-60 Hz, 1800–2200W
 • Wymiary: 230 x 270 x 85 mm (SxWxG)
 • Waga: 0,66kg
 • Moc 2200W

Zdejmowany filtr ułatwia i umożliwia oczyszczenie go, np: z kilku włosków, które zdarzą czasami przypadkiem się wkręcić.

Funkcja jonizacji : Urządzenie wyposażone jest w jonizator, który przy włączeniu emituje jony ujemne wraz z podmuchem powietrza.  Proces ten ułatwia delikatne i bezpieczne suszenie włosów, które jednocześnie zachowują zdrowy wygląd. Zapewnia zdrowszą strukturę włosa, zwiększa objętość włosów i jedwabistość końcówek oraz co najważniejsze redukuje zjawisko elektryzowania się włosów.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Suszarka do włosów Clatronic HT 3661

Suszarka do włosów Clatronic HT 3661

Suszarka o wysokiej mocy 2200W szybko wysuszy Twoje mokre włosy ciepłym powietrzem. Idealna nie tylko do gęstych włosów. Do wyboru masz aż trzy stopnie temperatury: niską, średnią i wysoką. Jeśli potrzebujesz chłodnego nawiewu to właśnie nasza suszarka ją ma, funkcja Cool Shot utrwali ułożoną fryzurę i korzystnie wpłynie na włosy podkreślając ich blask.

Suszarka do włosów Clatronic HT 3661 https://www.clatronic.pl/67784-large/suszarka-do-wlosow-clatronic-ht-3661.jpg <p>Suszarka o <strong>wysokiej mocy 2200W szybko wysuszy</strong> Twoje mokre włosy ciepłym powietrzem. <strong>Idealna nie tylko do gęstych włosów</strong>. Do wyboru masz aż <strong>trzy stopnie temperatury</strong>: niską, średnią i wysoką. Jeśli potrzebujesz chłodnego nawiewu to właśnie nasza suszarka ją ma, <strong>funkcja Cool Shot utrwali</strong> <strong>ułożoną fryzurę</strong> i korzystnie wpłynie na włosy podkreślając ich blask.</p> <ul> <li>Funkcja jonizacji – lepsze układanie fryzury dzięki efektowi antystatycznemu</li> <li>3 stopnie temperatury</li> <li><strong>2 stopnie prędkości nawiewu</strong></li> <li>Funkcja Cool shot (chłodne powietrze)</li> <li>Dysza formująca z możliwością obrotu o 360°, zdejmowana</li> <li>Zdejmowany filtr na wlocie powietrza</li> <li><strong>Ochrona przed przegrzaniem</strong></li> <li><strong>Zaczep do powieszenia</strong></li> <li>Zasilanie sieciowe: 220-240V, 50-60 Hz, 1800–2200W</li> <li>Wymiary: 230 x 270 x 85 mm (SxWxG)</li> <li>Waga: 0,66kg</li> <li>Moc 2200W</li> </ul> <p><strong>Zdejmowany filtr</strong> ułatwia i umożliwia oczyszczenie go, np: z kilku włosków, które zdarzą czasami przypadkiem się wkręcić.</p> <p><strong>Funkcja jonizacji</strong> : Urządzenie wyposażone jest w jonizator, który przy włączeniu emituje jony ujemne wraz z podmuchem powietrza.  Proces ten ułatwia delikatne i bezpieczne suszenie włosów, które jednocześnie zachowują zdrowy wygląd. Zapewnia zdrowszą strukturę włosa, zwiększa objętość włosów i jedwabistość końcówek oraz co najważniejsze redukuje zjawisko elektryzowania się włosów.</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC suszarki-do-wlosow 4006160885583 73.31 PLN in_stock