330730 330730

Suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3073 (niebieska)

330730

https://www.clatronic.pl/manufacturer/profi-care.html

71,59 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Suszarka do włosów o dużej mocy 1600W, której potrzebujesz. Kompaktowe wymiary pozwalają jej używać nie tylko w domu, ale wszędzie tam, dokąd wyjedziesz. Niezawodna suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3073 z funkcją technologii jonowej to pewność, że będziesz mogła zadbać o swoją fryzurę w odpowiedni sposób. Gdy użyjesz tej suszarki raz, nie będziesz chciała wymienić jej na inny model.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

ProfiCare PC-HT 3073 to suszarka niezwykle poręczna i ergonomiczna za sprawą odpowiedniego wyprofilowania oraz miękkiego uchwytu. Kompaktowa obudowa i składana rączka sprawiają, że suszarka bez problemu zmieści się w walizce, a nawet w torebce.

Piękne włosy to marzenie każdej kobiety. Dzięki suszarce ProfiCare PC-HT 3073 ułożysz zarówno prostą, subtelną fryzurę, jak i skomplikowaną oraz niezwykle efektowną. Wybierając suszarkę do włosów ProfiCare PC-HT 3073, wybierasz jednocześnie niezawodność i wysoką funkcjonalność urządzenia. Dzięki specjalnej dyszy obracanej o 360° możesz wysuszyć nawet bardzo długie włosy szybko i dokładnie.

Funkcja technologii jonowej pozwoli na lepszą stylizacje włosów dzięki działaniu antystatycznemu, włosy nie są wysuszone, stają się gładkie i lśniące.

  • Kompaktowa suszarka do włosów
  • Obudowa z miękkim uchwytem
  • 3 stopnie temperatury
  • Składany uchwyt
  • Przezroczysta dysza umożliwiająca szybsze i dokładne suszenie - obracana o 360°
  • Pętelka do zawieszenia
  • Zasilanie sieciowe: 220-240 V, 50/60 Hz
  • Pobór mocy: 1400 - 1600W


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3073 (niebieska)

Suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3073 (niebieska)

Suszarka do włosów o dużej mocy 1600W, której potrzebujesz. Kompaktowe wymiary pozwalają jej używać nie tylko w domu, ale wszędzie tam, dokąd wyjedziesz. Niezawodna suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3073 z funkcją technologii jonowej to pewność, że będziesz mogła zadbać o swoją fryzurę w odpowiedni sposób. Gdy użyjesz tej suszarki raz, nie będziesz chciała wymienić jej na inny model.

Suszarka do włosów ProfiCare PC-HT 3073 (niebieska) https://www.clatronic.pl/70567-large/suszarka-do-wlosow-proficare-pc-ht-3073-niebieska.jpg <p><strong>ProfiCare PC-HT 3073 to suszarka</strong> <strong>niezwykle poręczna i ergonomiczna</strong> za sprawą odpowiedniego wyprofilowania oraz miękkiego uchwytu. Kompaktowa obudowa i składana rączka sprawiają, że suszarka bez problemu zmieści się w walizce, a nawet w torebce.</p> <p><strong>Piękne włosy</strong> to marzenie każdej kobiety. Dzięki suszarce ProfiCare PC-HT 3073 <strong>ułożysz zarówno prostą, subtelną fryzurę</strong>, jak i skomplikowaną <strong>oraz niezwykle efektowną</strong>. Wybierając suszarkę do włosów ProfiCare PC-HT 3073, wybierasz jednocześnie niezawodność i wysoką funkcjonalność urządzenia. Dzięki specjalnej <strong>dyszy obracanej o 360°</strong> możesz wysuszyć nawet bardzo długie włosy szybko i dokładnie.</p> <p><strong>Funkcja technologii jonowej pozwoli na lepszą stylizacje włosów dzięki działaniu antystatycznemu, włosy nie są wysuszone, stają się gładkie i lśniące.</strong></p> <ul> <li><strong>Kompaktowa suszarka do włosów</strong></li> <li>Obudowa z miękkim uchwytem</li> <li><strong>3 stopnie temperatury</strong></li> <li>Składany uchwyt</li> <li>Przezroczysta dysza umożliwiająca szybsze i dokładne suszenie - obracana o 360°</li> <li><strong>Pętelka do zawieszenia</strong></li> <li>Zasilanie sieciowe: 220-240 V, 50/60 Hz</li> <li>Pobór mocy: <strong>1400 - 1600W</strong></li> </ul> <p></p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Clatronic_Zgrzewarka.jpg" alt="Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE " style="float: left;" width="82" height="107" /><br />Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> PROFI CARE suszarki-do-wlosow 4006160556391 71.59 PLN in_stock