261699 261699

Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525

261699

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

129,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Bardzo praktyczna i funkcjonalna suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525 idealnie sprawdzi się w każdym domu. Pozwala szybko i bez dodatkowych akcesoriów suszyć każdy owoc, warzywo, a także zioła, mięso i grzyby. Suszenie powietrzem zachowa w produktach cenne składniki i witaminy. Dwa poziomy temperatury oraz pięć dużych tacek umożliwią jednoczesne suszenie większej ilości produktów.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

 • Doskonale suszy owoce, warzywa, zioła, mięso i inne
 • 2 poziomy temperatury
 • Rozmaite możliwości zastosowania dzięki 5 dużym, przeźroczystym i modułowym poziomom (łatwe w czyszczeniu)
 • Średnica sita: 27cm
 • Wysokość sita: 12mm
 • Wentylator cyrkulacyjny, funkcja cyrkulacji powietrza
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Zasilanie: 230 V, 50 Hz,
 • Moc: 300W
 • Wymiary (S x W x G): 330 x 315 x 327 mm
 • Waga: 1,75 kg

Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525 to kompaktowe urządzenie, dlatego nie zajmuje dużo miejsca. To niezwykle pojemna suszarka - 5 dużych, modułowych tacek z pokrywkami. Proces suszenie jest szybki i bardzo skuteczny - ciepłe powietrze rozprzestrzenia się od dołu do góry, przechodząc przez wszystkie elementy suszarki.

Urządzenie jest bardzo ciche – nawet nie zauważysz, że jest włączone. Możesz go więc używać nawet nocą. Suszarka jest bardzo prosta w obsłudze, jest bezpieczna (specjalny moduł chroni ją przed przegrzaniem), a do tego jest niezwykle łatwa w czyszczeniu dzięki rozkładanym modułom.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525

Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525

Bardzo praktyczna i funkcjonalna suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525 idealnie sprawdzi się w każdym domu. Pozwala szybko i bez dodatkowych akcesoriów suszyć każdy owoc, warzywo, a także zioła, mięso i grzyby. Suszenie powietrzem zachowa w produktach cenne składniki i witaminy. Dwa poziomy temperatury oraz pięć dużych tacek umożliwią jednoczesne suszenie większej ilości produktów.

Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525 https://www.clatronic.pl/67041-large/suszarka-do-grzybow-owocow-ziol-clatronic-dr-3525.jpg <ul> <li>Doskonale suszy owoce, warzywa, zioła, mięso i inne</li> <li>2 poziomy temperatury</li> <li>Rozmaite możliwości zastosowania dzięki 5 dużym, przeźroczystym i modułowym poziomom (łatwe w czyszczeniu)</li> <li>Średnica sita: 27cm</li> <li>Wysokość sita: 12mm</li> <li>Wentylator cyrkulacyjny, funkcja cyrkulacji powietrza</li> <li>Zabezpieczenie przed przegrzaniem</li> <li>Zasilanie: 230 V, 50 Hz,</li> <li>Moc: 300W</li> <li>Wymiary (S x W x G): 330 x 315 x 327 mm</li> <li>Waga: 1,75 kg</li> </ul> <p>Suszarka do grzybów, owoców, ziół Clatronic DR 3525 to kompaktowe urządzenie, dlatego <strong>nie zajmuje dużo miejsca</strong>. To <strong>niezwykle pojemna suszarka</strong> - 5 dużych, modułowych tacek z pokrywkami. Proces suszenie jest szybki i bardzo skuteczny - ciepłe powietrze rozprzestrzenia się od dołu do góry, przechodząc przez wszystkie elementy suszarki. <strong></strong></p> <p><strong>Urządzenie jest bardzo ciche</strong> – nawet nie zauważysz, że jest włączone. Możesz go więc używać nawet nocą. Suszarka jest bardzo prosta w obsłudze, <strong>jest bezpieczna</strong> (specjalny moduł chroni ją przed przegrzaniem), a do tego jest niezwykle łatwa w czyszczeniu dzięki rozkładanym modułom.</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Clatronic_Zgrzewarka.jpg" alt="Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE " style="float: left;" width="82" height="107" /><br />Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC suszarki-spozywcze 4006160616996 129 PLN in_stock