263846 263846

Toster opiekacz retro Clatronic TA 3690 (niebieski)

263846

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

97,17 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Toster Clatronic TA 3690 to idealne rozwiązanie, żeby przygotować szybko pyszne śniadanie. Dzięki temu tosterowi będziesz miała więcej czasu dla siebie, ponieważ tosty zostaną przygotowanie automatycznie. Toster Clatronic TA 3690 sprawi, że każdy poranek będzie spokojny, a każde śniadanie będzie smaczne. To proste w obsłudze urządzenie, do tego o niebanalnym designie i zachwycającej kolorystyce.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

  • Toster na 2 kromki
  • Obudowa typu „Cool-Touch“
  • Zdejmowana przystawka na bułki
  • Funkcja podgrzewania, rozmrażania, szybkiego wyłączenia
  • Płynnie regulowany termostat
  • 3 lampki kontrolne
  • Wyłączanie automatyczne i ręczne
  • Wyjmowana szufladka na okruchy
  • Wnęka na przewód
  • waga netto ok. 1,06kg

Twoja rodzina uwielbia chrupiące tosty? Jeśli tak, w Twojej kuchni nie może zabraknąć wyjątkowego tostera Clatronic TA 3690. Za jego pomocą błyskawicznie przygotujesz naraz 2 grzanki, a zdejmowana przystawka umożliwia także opiekanie bułek. Toster Clatronic TA 3690 potrafi jednak dużo więcej – podgrzewa i rozmraża, ma także funkcję szybkiego wyłączenia.

Toster jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale i w czyszczeniu. Wysuwana szufladka umożliwia wygodne opróżnianie okruchów. Dzięki nienagrzewającej się obudowie „Cool-Touch“ nie ma niebezpieczeństwa poparzenia. Ciekawe wzornictwo i kolor sprawiają, że ten model tostera doskonale pasuje do śmiałych aranżacji kuchni.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h 11,00 zł
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Toster opiekacz retro Clatronic TA 3690 (niebieski)

Toster opiekacz retro Clatronic TA 3690 (niebieski)

Toster Clatronic TA 3690 to idealne rozwiązanie, żeby przygotować szybko pyszne śniadanie. Dzięki temu tosterowi będziesz miała więcej czasu dla siebie, ponieważ tosty zostaną przygotowanie automatycznie. Toster Clatronic TA 3690 sprawi, że każdy poranek będzie spokojny, a każde śniadanie będzie smaczne. To proste w obsłudze urządzenie, do tego o niebanalnym designie i zachwycającej kolorystyce.

Toster opiekacz retro Clatronic TA 3690 (niebieski) https://www.clatronic.pl/70528-large/toster-clatronic-ta-3690-niebieski.jpg <ul> <li>Toster na 2 kromki</li> <li>Obudowa typu „Cool-Touch“</li> <li>Zdejmowana przystawka na bułki</li> <li>Funkcja podgrzewania, rozmrażania, szybkiego wyłączenia</li> <li>Płynnie regulowany termostat</li> <li>3 lampki kontrolne</li> <li>Wyłączanie automatyczne i ręczne</li> <li>Wyjmowana szufladka na okruchy</li> <li>Wnęka na przewód</li> <li>waga netto ok. 1,06kg</li> </ul> <p>Twoja rodzina uwielbia chrupiące tosty? Jeśli tak, w Twojej kuchni nie może zabraknąć wyjątkowego tostera Clatronic TA 3690. Za jego pomocą błyskawicznie <strong>przygotujesz naraz 2 grzanki</strong>, a zdejmowana przystawka umożliwia także opiekanie bułek. Toster Clatronic TA 3690 potrafi jednak dużo więcej – <strong>podgrzewa i rozmraża, ma także funkcję szybkiego wyłączenia</strong>.</p> <p>Toster jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale i w czyszczeniu. Wysuwana szufladka umożliwia wygodne opróżnianie okruchów. Dzięki <strong>nienagrzewającej się obudowie</strong> „Cool-Touch“ nie ma niebezpieczeństwa poparzenia. Ciekawe wzornictwo i kolor sprawiają, że ten model tostera doskonale pasuje do śmiałych aranżacji kuchni.</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC tostery 4006160557367 97.17 PLN in_stock