520047 520047

Depilator golarka do nóg, pach, bikini AEG EPL 5542 różowy

520047

https://www.clatronic.pl/manufacturer/aeg.html

99,00 zł brutto

66,00 zł brutto

(Oszczędzasz 33,00 zł)

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Mały depilator w pięknym kolorze i ergonomicznym kształcie jest niezwykle wygodny w użyciu. Delikatnie ale skutecznie usunie nawet najmniejsze włoski z nóg, pach i bikini. Wygodnie wykonaj zabieg - dzięki wbudowanemu akumulatorowi masz pełną swobodę ruchów. Głowica, w której pracuje 20 ulepszonych pęset doskonale dopasowuje się do kształtu ciała.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Kompaktowy depilator do ciała pozwala na natychmiastowe i bezbolesne usuwanie włosów bez konieczności woskowania. Doskonały, ergonomiczny kształt oraz antypoślizgowa powłoka pozwala na idealne dopasowanie się w dłoni. Szybko i bezpiecznie głowica dopasowuje się do ciała usuwając z powierzchni ciała włoski. Możesz wydepilować nogi, pachy i bikini. Wbudowany akumulator pozwala na Nowa 5 i pełną kontrolę z nieograniczonym zasięgiem.

Najważniejsze cechy kompaktowego depilatora do nóg, bikini, pach AEG EPL 5542:

  • praca na wbudowanym akumulatorze
  • łatwa obsługa
  • głowica depilatora składa się z 20 udoskonalonych pęset co zapewnia szybką, dokładną i delikatną depilację
  • przełącznik 3-poziomowy (0-1-2)
  • możliwość zdjęcia głowicy depilującej w celu ułatwienia czyszczenia
  • zasilanie: akumulator 2,4V 800mA/h
  • Czas pracy: maks 30 min.
  • Wymiary (S x W x G): 70 x 110 x 37 mm
  • Waga: 0,15 kg


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h 11,00 zł
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Depilator golarka do nóg, pach, bikini AEG EPL 5542 różowy

Depilator golarka do nóg, pach, bikini AEG EPL 5542 różowy

Mały depilator w pięknym kolorze i ergonomicznym kształcie jest niezwykle wygodny w użyciu. Delikatnie ale skutecznie usunie nawet najmniejsze włoski z nóg, pach i bikini. Wygodnie wykonaj zabieg - dzięki wbudowanemu akumulatorowi masz pełną swobodę ruchów. Głowica, w której pracuje 20 ulepszonych pęset doskonale dopasowuje się do kształtu ciała.

Depilator golarka do nóg, pach, bikini AEG EPL 5542 różowy https://www.clatronic.pl/68530-large/depilator-epl-5542-rozowy.jpg <p><strong>Kompaktowy depilator</strong> do ciała pozwala na <strong>natychmiastowe i bezbolesne</strong> usuwanie włosów bez konieczności woskowania. Doskonały, <strong>ergonomiczny kształt oraz antypoślizgowa powłoka</strong> pozwala na idealne dopasowanie się w dłoni. <strong>Szybko i bezpiecznie</strong> głowica <strong>dopasowuje się do ciała</strong> usuwając z powierzchni ciała włoski. Możesz wydepilować <strong>nogi, pachy i bikini.</strong> <strong>Wbudowany akumulator</strong> pozwala na Nowa 5 i <strong>pełną kontrolę z nieograniczonym zasięgiem</strong>.<strong><br /></strong></p> <p>Najważniejsze cechy<strong> kompaktowego depilatora do nóg, bikini, pach AEG EPL 5542:</strong></p> <ul> <li>praca na<strong> wbudowanym akumulatorze</strong></li> <li>łatwa obsługa</li> <li>głowica depilatora składa się z<strong> 20 udoskonalonych pęset</strong> co zapewnia<strong> szybką, dokładną i delikatną depilację</strong></li> <li>przełącznik <strong>3-poziomowy (0-1-2)</strong></li> <li><strong>możliwość zdjęcia głowicy depilującej</strong> w celu ułatwienia czyszczenia</li> <li>zasilanie: akumulator<strong> 2,4V</strong> 800mA/h</li> <li><strong>Czas pracy: maks 30 min.</strong></li> <li>Wymiary (S x W x G): 70 x 110 x 37 mm</li> <li>Waga: <strong>0,15 kg</strong></li> </ul> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> AEG wyprzedaz 4015067022717 66 PLN in_stock