261710 261710

Piekarnik wielofunkcyjny Clatronic MBG 3521

261710

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

429,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

 • Pojemność kuchenki: 28 l
 • Termoobieg
 • Podgrzewanie od góry oraz od dołu, działanie jednoczesne
 • Obrotowy rożen

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

 • Pojemność kuchenki: 28 l
 • Termoobieg
 • Podgrzewanie od góry oraz od dołu, działanie jednoczesne
 • Obrotowy rożen
 • Czasomierz 60-minut z sygnałem końcowym
 • Przełącznik 5-stopniowy (podgrzewanie od góry, od dołu, od góry i od dołu/wyłączanie (off)/rożen obrotowy)
 • Bezstopniowa regulacja temperatury (100°–230°C)
 • Lampka kontrolna
 • Z rusztem do opiekania i blachą do pieczenia
 • Zawiera szczypce do wyjmowania grilla i tacki do pieczenia, przyrząd do wyjmowania rożna obrotowego
 • Wielkie okno
 • Moc: 1500W
 • Zasilanie sieciowe: 230 V, 50 Hz
 • Wymiary: 520x335x420mm (SxWxG)
 • Waga ok. 9,3kg

Piekarnik wielofunkcyjny Clatronic MBG 3521 doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Nie zajmuje dużo miejsca, a pozwoli Ci przygotować smaczne pieczone mięso lub warzywa. Łatwa obsługa i wysoka funkcjonalność piekarnika to gwarancja, że przygotowywane danie będzie zawsze wyśmienite. Wystarczy wybrać odpowiednią funkcję, a piekarnik resztę zrobi za Ciebie i do tego bardzo szybko.

Cechą charakterystyczną urządzenia jest duża pojemność masz do dyspozycji aż 28 litrów wewnątrz urządzenia co pozwala upiec nawet dużego kurczaka. Do tego efekt pieczenia będzie zawsze doskonały, ponieważ piekarnik ma termoobieg, a do tego możesz ustawić różne opcje podgrzewania – od góry, od dołu, połączenie tych dwóch grzałek. Ponadto do pieczenia kurczaka możesz wykorzystać obrotowy rożen. Używając tego piekarnika, masz więcej czasu dla siebie – po prostu włączasz urządzenie, ustawiasz czas, a o zakończeniu pieczenia poinformuje Cię sygnał dźwiękowy.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonego przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h Darmowa!
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h Darmowa!
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h Darmowa!
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h Darmowa!
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h Darmowa!
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Piekarnik wielofunkcyjny Clatronic MBG 3521

Piekarnik wielofunkcyjny Clatronic MBG 3521

 • Pojemność kuchenki: 28 l
 • Termoobieg
 • Podgrzewanie od góry oraz od dołu, działanie jednoczesne
 • Obrotowy rożen
Piekarnik wielofunkcyjny Clatronic MBG 3521 https://www.clatronic.pl/67559-large/piekarnik-wielofunkcyjny-clatronic-mbg-3521.jpg <ul> <li>Pojemność kuchenki: 28 l</li> <li>Termoobieg</li> <li>Podgrzewanie od góry oraz od dołu, działanie jednoczesne</li> <li>Obrotowy rożen</li> <li>Czasomierz 60-minut z sygnałem końcowym</li> <li>Przełącznik 5-stopniowy (podgrzewanie od góry, od dołu, od góry i od dołu/wyłączanie (off)/rożen obrotowy)</li> <li>Bezstopniowa regulacja temperatury (100°–230°C)</li> <li>Lampka kontrolna</li> <li>Z rusztem do opiekania i blachą do pieczenia</li> <li>Zawiera szczypce do wyjmowania grilla i tacki do pieczenia, przyrząd do wyjmowania rożna obrotowego</li> <li>Wielkie okno</li> <li>Moc: 1500W</li> <li>Zasilanie sieciowe: 230 V, 50 Hz</li> <li>Wymiary: 520x335x420mm (SxWxG)</li> <li>Waga ok. 9,3kg</li> </ul> <p></p> <p>Piekarnik wielofunkcyjny Clatronic MBG 3521 doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Nie zajmuje dużo miejsca, a pozwoli Ci przygotować smaczne pieczone mięso lub warzywa. Łatwa obsługa i wysoka funkcjonalność piekarnika to gwarancja, że przygotowywane danie będzie zawsze wyśmienite. Wystarczy wybrać odpowiednią funkcję, a piekarnik resztę zrobi za Ciebie i do tego bardzo szybko.<br /><br />Cechą charakterystyczną urządzenia jest duża pojemność masz do dyspozycji aż 28 litrów wewnątrz urządzenia co pozwala upiec nawet dużego kurczaka. Do tego efekt pieczenia będzie zawsze doskonały, ponieważ piekarnik ma termoobieg, a do tego możesz ustawić różne opcje podgrzewania – od góry, od dołu, połączenie tych dwóch grzałek. Ponadto do pieczenia kurczaka możesz wykorzystać obrotowy rożen. Używając tego piekarnika, masz więcej czasu dla siebie – po prostu włączasz urządzenie, ustawiasz czas, a o zakończeniu pieczenia poinformuje Cię sygnał dźwiękowy.<br /><br /></p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonego przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC wyprzedaz 4006160617108 429 PLN in_stock