511195 511195

Mikser blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 (antracyt)

511195

https://www.clatronic.pl/manufacturer/profi-cook.html

261,87 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Klasyczny mikser kielichowy w antracytowym kolorze to praktyczny i wygodny kuchenny pomocnik. 4 stopniowy poziom obrotów, ząbkowane i trwałe ostrze, mocny silnik sprawia, ze szatkowanie, rozdrabnianie i mieszanie żywności stanie się łatwe i przyjemne. Szklany dzbanek z ukrytą praktyczną miarką w pokrywce to wynik dbałości producenta o detal.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Mikser kielichowy PC-UM 1195

 • Solidny uniwersalny mikser o atrakcyjnym, klasycznym wzornictwie do ubijania, szatkowania i robienia puree
 • Trwała, metalowa obudowa (malowana) z wysokiej jakości chromowanymi dodatkami
 • Mocny, profesjonalny silnik o długiej żywotności o mocy 800 W
 • Funkcja kruszenia lodu i funkcja turbo
 • 4 poziomy regulacji  (0-1-2-impuls/funkcja turbo)
 • Zdejmowany dzbanek z litego szkła z podziałką, o pojemności 1,5 lita
 • Pokrywka z otworem do napełniania (∅ ok. 50 mm)
 • Wygodny kubek z miarką (5 cl) wyciągany z pokrywki
 • Nóż ze stali nierdzewnej z 4 ostrzami typu „pirania” do bezproblemowego mieszania, odłączany w celu łatwego mycia
 • Podświetlany przełącznik obrotowy
 • Wyłącznik bezpieczeństwa – urządzenie można użyć tylko z dołączonym dzbankiem
 • Gumowe nóżki zapewniające stabilność
 • Moc 800 W
 • Głośność 50/60 Hz
 • Zasilanie sieciowe 220-240 V


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.BPA Blender kielichowy wolny od BPABlender kielichowy wolny od BPA

BPA to substancja chemiczna o działaniu estrogennym (EA), co oznacza, że naśladuje hormon estrogenowy. Substancje chemiczne o działaniu estrogennym „mają potencjalny niekorzystny wpływ na zdrowie ssaków, w tym ludzi ” - mówi dr George Bittner, profesor neurobiologii z University of Texas w Austin. Dr Bittner wyjaśnia, że wśród niekorzystnych skutków BPA można wymienić otyłość czy zwiększoną liczbę zachorowań na raka.

Blender został wykonany z tworzyw w zupełności wolnych od BPA. Dlatego jego stosowanie jest bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Specyfikacja

Model PC-UM 1195
Kolor szary
Moc 800 W
Szerokość 160 mm
Wysokość 390 mm
Głębokość 160 mm
Zasilanie 220-240 V

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h Darmowa!
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h Darmowa!
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h Darmowa!
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H Darmowa!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h Darmowa!
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Mikser blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 (antracyt)

Mikser blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 (antracyt)

Klasyczny mikser kielichowy w antracytowym kolorze to praktyczny i wygodny kuchenny pomocnik. 4 stopniowy poziom obrotów, ząbkowane i trwałe ostrze, mocny silnik sprawia, ze szatkowanie, rozdrabnianie i mieszanie żywności stanie się łatwe i przyjemne. Szklany dzbanek z ukrytą praktyczną miarką w pokrywce to wynik dbałości producenta o detal.

Mikser blender kielichowy ProfiCook PC-UM 1195 (antracyt) https://www.clatronic.pl/71303-large/mikser-uniwersalny-proficook-pc-um-1195-szary.jpg <p>Mikser kielichowy PC-UM 1195</p> <ul> <li>Solidny uniwersalny mikser o atrakcyjnym, klasycznym wzornictwie do ubijania, szatkowania i robienia puree</li> <li>Trwała, metalowa obudowa (malowana) z wysokiej jakości chromowanymi dodatkami</li> <li>Mocny, profesjonalny silnik o długiej żywotności o mocy 800 W</li> <li>Funkcja kruszenia lodu i funkcja turbo</li> <li>4 poziomy regulacji  (0-1-2-impuls/funkcja turbo)</li> <li>Zdejmowany dzbanek z litego szkła z podziałką, o pojemności 1,5 lita</li> <li>Pokrywka z otworem do napełniania (∅ ok. 50 mm)</li> <li>Wygodny kubek z miarką (5 cl) wyciągany z pokrywki</li> <li>Nóż ze stali nierdzewnej z 4 ostrzami typu „pirania” do bezproblemowego mieszania, odłączany w celu łatwego mycia</li> <li>Podświetlany przełącznik obrotowy</li> <li>Wyłącznik bezpieczeństwa – urządzenie można użyć tylko z dołączonym dzbankiem</li> <li>Gumowe nóżki zapewniające stabilność</li> <li>Moc 800 W</li> <li>Głośność 50/60 Hz</li> <li>Zasilanie sieciowe 220-240 V</li> </ul> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/BPA Free/BPA_Free.jpg" alt="BPA Blender kielichowy wolny od BPA" style="float: left;" width="116" height="103" /><strong>Blender kielichowy wolny od BPA</strong></p> <p>BPA to substancja chemiczna o działaniu estrogennym (EA), co oznacza, że naśladuje hormon estrogenowy. Substancje chemiczne o działaniu estrogennym „mają potencjalny niekorzystny wpływ na zdrowie ssaków, w tym ludzi ” - mówi dr George Bittner, profesor neurobiologii z University of Texas w Austin. Dr Bittner wyjaśnia, że wśród niekorzystnych skutków BPA można wymienić otyłość czy zwiększoną liczbę zachorowań na raka.</p> <p><strong>Blender został wykonany z tworzyw w zupełności wolnych od BPA. Dlatego jego stosowanie jest bezpieczne dla Twojego zdrowia</strong>.</p> <p></p> PROFI COOK blendery 4006160039887 261.87 PLN in_stock