650220 650220

Jajowar urządzenie do gotwania jaj Bomann EK 5022 CB

650220

https://www.clatronic.pl/manufacturer/bomann.html

55,97 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Jajowar solidnej, niemieckiej firmy Bomann przygotuje jajka idealne, bez konieczności odliczania i kontrolowania czasu. Gdy wlejesz odpowiednią ilość wody do niecki urządzenia, osiągniesz ulubiony stan twardości gotowanych jaj: na miękko, średnio i zupełnie na twardo. Za jednym razem ugotujesz 6 jaj. Gdy będą gotowe, urządzenie wyda sygnał, aby je wyłączyć.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Klasyczne francuskie śniadanie może gościć na twoim stole bez żadnego wysiłku. Pozornie proste ugotowanie jajka na miękko sprawia często nie lada trudności. Nie dotyczy to sytuacji, w której korzystasz z jajowara. Urządzenie samo dopasowuje czas gotowania do twardości jajek. Musisz tylko wybrać czy chcesz ugotować jaja na miękko, średnio czy na twardo. Odmierzając odpowiednią ilość wody dołączoną do urządzenia miarką, ustawiasz jaja na podkładce i zamykasz urządzenie. Gdy jajka będą gotowe, jajowar wyda sygnał dźwiękowy, żebyś mógł go wyłączyć.

Nieskomplikowana, prosta budowa i trwałe materiały sprawiają, że urządzenie długo i i stabilnie pracuje. Dzięki nieprzywierającej powłoce, jajowar łatwo można utrzymać w czystości.

Najważniejsze cechy urządzenia do gotowania jaj, jajowara Bomann EK 5022 CB:

■ Gotowanie do 6 jaj jednocześnie
■ Naczynie grzewcze (z nieprzywierającą powłoką)
■ Włącznik/wyłącznik (podświetlany)
Sygnał dźwiękowy (brzęczyk)
■ Zdejmowany uchwyt na jajka
■ W komplecie miarka z nabijakiem do jajek
■ 230 V, 50 Hz, 400 W


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

ModelEK 5022 CB
Kolorbiały, srebrny
Moc400 W
Waga0,65 kg
Szerokość220 mm
Wysokość130 mm
Głębokość135 mm
Zasilanie230 V, 50 Hz

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Jajowar urządzenie do gotwania jaj Bomann EK 5022 CB

Jajowar urządzenie do gotwania jaj Bomann EK 5022 CB

Jajowar solidnej, niemieckiej firmy Bomann przygotuje jajka idealne, bez konieczności odliczania i kontrolowania czasu. Gdy wlejesz odpowiednią ilość wody do niecki urządzenia, osiągniesz ulubiony stan twardości gotowanych jaj: na miękko, średnio i zupełnie na twardo. Za jednym razem ugotujesz 6 jaj. Gdy będą gotowe, urządzenie wyda sygnał, aby je wyłączyć.

Jajowar urządzenie do gotwania jaj Bomann EK 5022 CB https://www.clatronic.pl/75347-large/jajowar-urzadzenie-do-gotwania-jaj-bomann-ek-5022-cb.jpg <p>Klasyczne <strong>francuskie śniadanie</strong> może gościć na twoim stole bez żadnego wysiłku. Pozornie <strong>proste ugotowanie jajka na miękko</strong> sprawia często nie lada trudności. Nie dotyczy to sytuacji, w której korzystasz z jajowara. Urządzenie <strong>samo dopasowuje czas</strong> gotowania do twardości jajek. Musisz tylko wybrać czy chcesz ugotować jaja <strong>na miękko, średnio czy na twardo</strong>. Odmierzając odpowiednią ilość wody<strong> dołączoną do urządzenia miarką</strong>, ustawiasz jaja na podkładce i zamykasz urządzenie. Gdy jajka będą gotowe, jajowar wyda <strong>sygnał dźwiękowy</strong>, żebyś mógł go wyłączyć.</p> <p><strong>Nieskomplikowana, prosta budowa i trwałe materiały</strong> sprawiają, że urządzenie długo i i <strong>stabilnie pracuje. </strong>Dzięki<strong> nieprzywierającej powłoce,</strong> jajowar łatwo można utrzymać w czystości.<strong> </strong></p> <p>Najważniejsze cechy urządzenia do gotowania jaj, jajowara <strong>Bomann EK 5022 CB:</strong></p> <p>■ Gotowanie<strong> do 6 jaj</strong> jednocześnie<br />■ Naczynie grzewcze (<strong>z nieprzywierającą powłoką</strong>)<br />■ Włącznik/wyłącznik (<strong>podświetlany</strong>)<br />■ <strong>Sygnał dźwiękowy</strong> (brzęczyk)<br />■ Zdejmowany uchwyt na jajka<br />■ W komplecie <strong>miarka z nabijakiem do jajek</strong><br />■ 230 V, 50 Hz, 400 W</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> BOMANN jajowary 4004470616866 55.97 PLN in_stock