263894 263894

Kuchenka mikrofalowa z grillem Clatronic MWG 792 (biała)

263894

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

435,30 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Biała kuchenka mikrofalowa z grillem - must have Twojej kuchni. Szybkie i przyjemne gotowanie, grillowanie, rozmrażanie bez zbędnego tracenia czasu. W jedną chwilę przygotujesz posiłek bezpośrednio przed podaniem. Możesz do tego użyć jednego z 5 poziomów mocy mikrofal lub jednego 3 trybów kombinowanych, który nie tylko podgrzeje Twój posiłek, ale także go przypiecze, tak jak lubisz.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Mikrofalówka z grillem MWG 792 to urządzenie, które sprawdzi się w codziennym życiu, podczas przygotowywania i podgrzewania posiłków.

Mikrofale równomiernie rozchodzą się po komorze, precyzyjnie przenikając do wnętrza potraw, dzięki czemu mają taką samą temperaturę wewnątrz w każdym miejscu, są smaczne i świeże. Jeśli twoje danie ma mieć chrupiącą skórkę, lub ma być przypieczone z góry - użyj trybu Kombi, które podgrzewa i opieka jednocześnie. Kuchenka przyrządzi dla ciebie grzanki lub kiełbaski na ciepłe śniadanie lub kolację.

Wstaw ulubioną potrawę na odpowiedni czas korzystając z timera, który wyłączy kuchenkę i przywoła cię sygnałem

Najważniejsze cechy urządzenia:

 • 700-watowa kuchenka mikrofalowa
 • Grill o mocy 800 W
 • Pojemność piekarnika 20 litrów
 • 5 poziomów mocy mikrofal
 • 3 poziomy w trybie kombinowanym grill / mikrofala
 • 1 poziom grilla
 • Talerz obrotowy, Ø ok. 24,5 cm
 • Kratka do grillowania Ø ok. 21,0 cm
 • 30-minutowy minutnik z sygnałem końcowym
 • Oświetlenie komory kuchenki
 • Duże okno podglądu
 • 230 V, 50 Hz, 1150 W


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

Model MWG 792
Kolor Biały
Moc 700 W mikrofale/ 800 W grill
Waga 1,7 kg
Szerokość 450 mm
Wysokość 255 mm
Głębokość 340 mm
Zasilanie 230 V

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h Darmowa!
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h Darmowa!
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h Darmowa!
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H Darmowa!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h Darmowa!
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Kuchenka mikrofalowa z grillem Clatronic MWG 792 (biała)

Kuchenka mikrofalowa z grillem Clatronic MWG 792 (biała)

Biała kuchenka mikrofalowa z grillem - must have Twojej kuchni. Szybkie i przyjemne gotowanie, grillowanie, rozmrażanie bez zbędnego tracenia czasu. W jedną chwilę przygotujesz posiłek bezpośrednio przed podaniem. Możesz do tego użyć jednego z 5 poziomów mocy mikrofal lub jednego 3 trybów kombinowanych, który nie tylko podgrzeje Twój posiłek, ale także go przypiecze, tak jak lubisz.

Kuchenka mikrofalowa z grillem Clatronic MWG 792 (biała) https://www.clatronic.pl/71374-large/kuchenka-mikrofalowa-z-grillem-clatronic-mwg-792-biala.jpg <p>Mikrofalówka z grillem MWG 792 to urządzenie, które <strong>sprawdzi się w codziennym życiu</strong>, podczas przygotowywania i podgrzewania posiłków.</p> <p>Mikrofale <strong>równomiernie rozchodzą się po komorze</strong>, precyzyjnie przenikając do wnętrza potraw, dzięki czemu mają taką samą temperaturę wewnątrz w każdym miejscu, <strong>są smaczne i świeże</strong>. Jeśli twoje danie ma mieć <strong>chrupiącą skórkę</strong>, lub ma być <strong>przypieczone z góry</strong> - użyj <strong>trybu Kombi, które podgrzewa i opieka jednocześnie</strong>. Kuchenka przyrządzi dla ciebie grzanki lub kiełbaski na ciepłe śniadanie lub kolację.</p> <p>Wstaw ulubioną potrawę na odpowiedni czas korzystając z <strong>timera, który wyłączy kuchenkę i przywoła cię sygnałem</strong>. </p> <p>Najważniejsze cechy urządzenia:</p> <ul><li><strong>700-watowa</strong> kuchenka mikrofalowa</li> <li><strong>Grill o mocy 800 W</strong></li> <li>Pojemność piekarnika <strong>20 litrów</strong></li> <li><strong>5 poziomów mocy mikrofal</strong></li> <li><strong>3 poziomy w trybie kombinowanym grill / mikrofala</strong></li> <li>1 poziom grilla</li> <li>Talerz obrotowy, Ø ok. 24,5 cm</li> <li>Kratka do grillowania Ø ok. 21,0 cm</li> <li><strong>30-minutowy minutnik</strong> z sygnałem końcowym</li> <li>Oświetlenie komory kuchenki</li> <li>Duże okno podglądu</li> <li>230 V, 50 Hz, 1150 W</li> </ul><p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float:left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> CLATRONIC kuchenki-mikrofalowe 4006160884715 435.3 PLN in_stock