501092 501092

Opiekacz toster XXL do kanapek tostów sandwich ProfiCook PC-ST 1092

501092

https://www.clatronic.pl/manufacturer/profi-cook.html

109,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Mocny opiekacz 900W pomoże szybko przygotować pożywne tosty, nawet te amerykańskie w rozmiar XXL. Jeśli nie masz dużych kromek - zrobisz w nim sandwiche ze zwykłego chleba tostowego. Nieprzywierająca powłoka i środek ze stali nierdzewnej - gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Kabel zwiniesz w praktycznym i estetycznym schowku u dołu.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Ciepłe, chrupiące tosty na śniadanie, kanapki z pożywnymi dodatkami  - dobre rozwiązanie dla każdego. Zwłaszcza, gdy liczy się czas. Teraz przygotujesz je w mig dzięki tosterowi niemieckiej firmy ProfiCook PC-ST 1092. 900 W mocy oraz duże pole na kanapki sprawi, że zrobisz w nim typowe sandwiche, a także amerykańskie tosty w rozmiarze XXL. Do przygotowania tostów możesz użyć typowego chleba tostowego (ok. 9 cm) oraz tego w rozmiarze XXL (ok. 14.cm). Nieprzywierająca powłoka, którą pokryte są płytki grzewcze, pozwalają na łatwe czyszczenie. Na uwagę zwraca praktyczny schowek na kabel, który znajduje się u spodu. Gdy opiekacz nie pracuje, możesz postawić go w pionie, na blacie, a kabel nie będzie ci się plątał pod rękami. Estetycznie i bezpiecznie przechowasz go na wierzchu lub w szafce. 

Najważniejsze cechy opiekacza do tostów, do kanapek, sandwichów ProfiCook PC-ST 1092:

 • Wnętrze ze stali nierdzewnej
 • Duże płytki kanapkowe do chleba tostowego XXL, do amerykańskich tostów XXL
 • Nadaje się do tostowych kromek wielkości ok. 9 cm do 14,5 cm (rozmiar pola na kanapkę: ok. 14,5 cm x 14,5 cm)
 • Płytki grzewcze są pokryte nieprzywierającą powłoką
 • Izolowany termicznie uchwyt Cool Touch
 • Automatyczny regulator temperatury
 • 2 lampki kontrolne do zasilania i ogrzewania (oznaka pieczenia)
 • Wysoka stabilność dzięki gumowanym nóżkom
 • System zamykania
 • Ochrona przed przegrzaniem
 • Schowek na przewód 
 • 220-240 V, 50/60 Hz, 900 W


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

Model PC-ST 1092
Kolor czarny, stalowy, srebrny
Moc 900 W
Waga 1,6 kg
Szerokość 300 mm
Wysokość 105 mm
Głębokość 245 mm
Zasilanie 220–240 V, 50/60 Hz

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 14,00 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 16,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H 19,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h 11,00 zł
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Opiekacz toster XXL do kanapek tostów sandwich ProfiCook PC-ST 1092

Opiekacz toster XXL do kanapek tostów sandwich ProfiCook PC-ST 1092

Mocny opiekacz 900W pomoże szybko przygotować pożywne tosty, nawet te amerykańskie w rozmiar XXL. Jeśli nie masz dużych kromek - zrobisz w nim sandwiche ze zwykłego chleba tostowego. Nieprzywierająca powłoka i środek ze stali nierdzewnej - gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Kabel zwiniesz w praktycznym i estetycznym schowku u dołu.

Opiekacz toster XXL do kanapek tostów sandwich ProfiCook PC-ST 1092 https://www.clatronic.pl/75921-large/opiekacz-toster-do-kanapek-tostow-sandwich-proficook-pc-st-1092.jpg <p><strong>Ciepłe, chrupiące tosty</strong> na śniadanie, <strong>kanapki z pożywnymi dodatkami </strong> - dobre rozwiązanie dla każdego. Zwłaszcza, gdy liczy się czas. Teraz przygotujesz je w mig dzięki tosterowi <strong>niemieckiej firmy</strong> <strong>ProfiCook</strong> PC-ST 1092. <strong>900 W mocy</strong> oraz<strong> duże pole na kanapki</strong> sprawi, że zrobisz w nim <strong>typowe sandwiche, a także amerykańskie tosty w rozmiarze XXL</strong>. Do przygotowania tostów możesz użyć<strong> typowego chleba tostowego (ok. 9 cm)</strong> oraz tego <strong>w rozmiarze XXL (ok. 14.cm)</strong>. <strong>Nieprzywierająca powłoka</strong>, którą pokryte są płytki grzewcze, pozwalają na <strong>łatwe czyszczenie</strong>. Na uwagę zwraca <strong>praktyczny schowek na kabel</strong>, który znajduje się u spodu. Gdy opiekacz nie pracuje, możesz postawić go w pionie, na blacie, a kabel nie będzie ci się plątał pod rękami. Estetycznie i bezpiecznie przechowasz go na wierzchu lub w szafce. </p> <p>Najważniejsze cechy opiekacza <strong>do tostów, do kanapek, sandwichów ProfiCook PC-ST 1092</strong>:</p> <ul><li><strong>Wnętrze ze stali nierdzewnej</strong></li> <li>Duże płytki kanapkowe do chleba tostowego XXL, <strong>do amerykańskich tostów XXL</strong></li> <li>Nadaje się do tostowych kromek wielkości <strong>ok. 9 cm do 14,5 cm</strong> (rozmiar pola na kanapkę: ok. <strong>14,5 cm x 14,5</strong> cm)</li> <li>Płytki grzewcze są pokryte <strong>nieprzywierającą powłoką</strong></li> <li>Izolowany termicznie uchwyt <strong>Cool Touch</strong></li> <li><strong>Automatyczny regulator temperatury</strong></li> <li><strong>2 lampki kontrolne</strong> do zasilania i ogrzewania (oznaka pieczenia)</li> <li>Wysoka <strong>stabilność</strong> dzięki gumowanym nóżkom</li> <li><strong>System zamykania</strong></li> <li>Ochrona przed przegrzaniem</li> <li><strong>Schowek na przewód </strong></li> <li>220-240 V, 50/60 Hz, 900 W</li> </ul><p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float:left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> PROFI COOK opiekacze 4006160683196 109 PLN in_stock