263962 263962

Wentylator kolumnowy Clatronic TVL 3770 biały

263962

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

160,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Gdy na dworze upał i żar się leje z nieba, wentylator kolumnowy przyjdzie ci z pomocą, by mieć komfort w tych warunkach. Zabiera niewiele miejsca, więc wstawisz go wszędzie. Jednocześnie, dzięki oscylacji (75°) i wysokości - 78 cm z powodzeniem schłodzi powietrze w pomieszczeniu. Trzy poziomy mocy oraz 120 minutowy timer to ułatwienie, abyś mógł dopasować chłodzenie do swoich potrzeb.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Jaki powinien być dobry wentylator? Powinien szybko schłodzić temperaturę  w pomieszczeniu. Powinien mieć możliwość ustawienia mocy, z jaką pracuje. Powinien móc obracać się wokół lub wiać w jednym kierunku. I powinien być cichutki i niemal niewidoczny. 

Wentylator Clatronic TVL 3370 taki właśnie jest: skuteczny, cichy i dyskretny. Trzy poziomy mocy, z którą pracuje wiatrak pozwalają na dopasowanie szybkości chłodzenia powietrza. Można włączyć oscylację, dzięki której w pomieszczeniu powietrze będzie bardziej równomiernie chłodzone. Można także skierować chłodny strumień w dowolnym kierunku punktowo, wyłączając pracę oscylacyjną.

Wielką zaletą tego wentylatora jest jego smukła budowa. Dzięki temu jest bardzo ustawny, zabiera niewiele miejsca i łatwo go przenieść. Wysoki na 78 cm gwarantuje skuteczną pracę. Jeśli chcesz możesz skorzystać z timera o zakresie czasowym 120 minut, aby automatycznie włączyć lub wyłączyć urządzenie. Estetycznie wykonany, stabilny z kratką ochronną, dobrze wygląda w każdym pomieszczeniu i jest bezpieczny.

Najważniejsze cechy wentylatora kolumnowego Clatronic TVL 3370

 • oscylacja 75° z możliwością wyłączenia
 • smukły, niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nie potrzeba na niego wiele miejsca
 • cicha praca
 • kratka ochronna
 • bezpieczna podstawka z gumowymi nóżkami
 • 3 poziomy prędkości pracy wiatraka
 • 4-poziomowy przełącznik (0-1-2-3)
 • 120 minutowy timer
 • praktyczny wpuszczany uchwyt
 • wysokość: 78 cm
 • 220–240 V, 50 Hz, 35 W


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

ModelTVL 3770
KolorBiały
Moc35 W
Waga1,9 kg
Szerokość215 mm
Wysokość780 mm
Głębokość215 mm
Zasilanie220-240 V

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Wentylator kolumnowy Clatronic TVL 3770 biały

Wentylator kolumnowy Clatronic TVL 3770 biały

Gdy na dworze upał i żar się leje z nieba, wentylator kolumnowy przyjdzie ci z pomocą, by mieć komfort w tych warunkach. Zabiera niewiele miejsca, więc wstawisz go wszędzie. Jednocześnie, dzięki oscylacji (75°) i wysokości - 78 cm z powodzeniem schłodzi powietrze w pomieszczeniu. Trzy poziomy mocy oraz 120 minutowy timer to ułatwienie, abyś mógł dopasować chłodzenie do swoich potrzeb.

Wentylator kolumnowy Clatronic TVL 3770 biały https://www.clatronic.pl/74653-large/wentylator-kolumnowy-clatronic-tvl-3370-bialy.jpg <p>Jaki powinien być dobry wentylator? Powinien szybko schłodzić temperaturę  w pomieszczeniu. Powinien mieć możliwość ustawienia mocy, z jaką pracuje. Powinien móc obracać się wokół lub wiać w jednym kierunku. I powinien być cichutki i niemal niewidoczny. </p> <p>Wentylator <strong>Clatronic TVL 3370</strong> taki właśnie jest:<strong> skuteczny, cichy i dyskretn</strong>y. <strong>Trzy poziomy mocy</strong>, z którą pracuje wiatrak pozwalają na <strong>dopasowanie szybkości chłodzenia</strong> powietrza. Można włączyć <strong>oscylację</strong>, dzięki której w pomieszczeniu powietrze będzie bardziej równomiernie chłodzone. Można także skierować chłodny <strong>strumień w dowolnym kierunku punktowo</strong>, wyłączając pracę oscylacyjną.</p> <p>Wielką zaletą tego wentylatora jest jego <strong>smukła budowa</strong>. Dzięki temu jest <strong>bardzo ustawny, zabiera niewiele miejsca i łatwo go przenieść</strong>. <strong>Wysoki na 78 cm</strong> gwarantuje skuteczną pracę. Jeśli chcesz możesz skorzystać z <strong>timera o zakresie czasowym 120 minut</strong>, aby<strong> automatycznie włączyć lub wyłączyć</strong> urządzenie.<strong> Estetycznie wykonany, stabilny z kratką ochronną</strong>, dobrze wygląda w każdym pomieszczeniu i jest<strong> bezpieczny.</strong></p> <p>Najważniejsze cechy <strong>wentylatora kolumnowego Clatronic TVL 3370</strong></p> <ul> <li><strong>oscylacja 75° z możliwością wyłączenia</strong></li> <li><strong>smukły</strong>, niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nie potrzeba na niego wiele miejsca</li> <li><strong>cicha praca</strong></li> <li>kratka ochronna</li> <li>bezpieczna podstawka <strong>z gumowymi nóżkami</strong></li> <li><strong>3 poziomy prędkości pracy wiatraka</strong></li> <li>4-poziomowy przełącznik (0-1-2-3)</li> <li><strong>120 minutowy timer</strong></li> <li>praktyczny <strong>wpuszczany uchwyt</strong></li> <li>wysokość: <strong>78 cm</strong></li> <li>220–240 V, 50 Hz, <strong>35 W</strong></li> </ul> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC wentylatory 4006160336498 160 PLN in_stock