501192 501192

Czajnik elektryczny ProfiCook PC-WKS 1192 (czerwony)

501192

https://www.clatronic.pl/manufacturer/profi-cook.html

211,07 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Czerwony czajnik w modnym stylu retro nada blasku każdej kuchni. Wysokiej klasy, metalowa obudowa, pojemność 1,7 l, podświetlany przełącznik oraz wskaźnik temperatury - wszystko to sprawia, że codzienne parzenie kawy staje się przyjemnością.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Czajnik elektryczny PC-WKS 1192

 • Wysokiej jakości czajnik o atrakcyjnym klasycznym wzornictwie
 • Trwała, metalowa obudowa (malowana) z wysokiej jakości chromowanymi dodatkami
 • Pojemność do 1,7 litra
 • Część bazowa z nawijarką kabla
 • Bezprzewodowa konstrukcja i gniazdo obrotowe 360 stopni zapewniają łatwą obsługę
 • Wyjmowany filtr wapienny
 • Pokrywa ze stali nierdzewnej z wziernikiem
 • Podświetlany przełącznik Wł./Wył. (ON/OFF)
 • Wyposażony we wskaźnik temperatury
 • Zakryta grzałka ze stali szlachetnej
 • Automatyczne i ręczne wyłączanie
 • Zewnętrzny wskaźnik poziomu wody
 • Zabezpieczenie przed podgrzewaniem bez wody/ przed przegrzaniem
 • Głośność 50/60 Hz
 • Moc 1850 – 2200 W
 • Zasilanie sieciowe 220-240 V


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonego przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.BPA Czajnik elektryczny wolny od BPACzajnik elektryczny wolny od BPA

BPA to substancja chemiczna o działaniu estrogennym (EA), co oznacza, że naśladuje hormon estrogenowy. Substancje chemiczne o działaniu estrogennym „mają potencjalny niekorzystny wpływ na zdrowie ssaków, w tym ludzi ” - mówi dr George Bittner, profesor neurobiologii z University of Texas w Austin. Dr Bittner wyjaśnia, że wśród niekorzystnych skutków BPA można wymienić otyłość, zwiększona liczba zachorowań na raka, zmniejszona liczba plemników, zmienione funkcje narządów rodnych.

Czajnik został wykonany z tworzyw w zupełności wolnych od BPA. Dlatego jego stosowanie jest bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Specyfikacja

ModelPC-WKS 1192
Kolorczerwony
Moc1850 - 220 W
Szerokość240 mm
Wysokość315 mm
Głębokość230 mm
Zasilanie220 - 240 v

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Czajnik elektryczny ProfiCook PC-WKS 1192 (czerwony)

Czajnik elektryczny ProfiCook PC-WKS 1192 (czerwony)

Czerwony czajnik w modnym stylu retro nada blasku każdej kuchni. Wysokiej klasy, metalowa obudowa, pojemność 1,7 l, podświetlany przełącznik oraz wskaźnik temperatury - wszystko to sprawia, że codzienne parzenie kawy staje się przyjemnością.

Czajnik elektryczny ProfiCook PC-WKS 1192 (czerwony) https://www.clatronic.pl/71281-large/czajnik-elektryczny-proficook-pc-wks-1192-czerwony.jpg <p>Czajnik elektryczny PC-WKS 1192</p> <ul> <li>Wysokiej jakości czajnik o atrakcyjnym klasycznym wzornictwie</li> <li>Trwała, metalowa obudowa (malowana) z wysokiej jakości chromowanymi dodatkami</li> <li>Pojemność do 1,7 litra</li> <li>Część bazowa z nawijarką kabla</li> <li>Bezprzewodowa konstrukcja i gniazdo obrotowe 360 stopni zapewniają łatwą obsługę</li> <li>Wyjmowany filtr wapienny</li> <li>Pokrywa ze stali nierdzewnej z wziernikiem</li> <li>Podświetlany przełącznik Wł./Wył. (ON/OFF)</li> <li>Wyposażony we wskaźnik temperatury</li> <li>Zakryta grzałka ze stali szlachetnej</li> <li>Automatyczne i ręczne wyłączanie</li> <li>Zewnętrzny wskaźnik poziomu wody</li> <li>Zabezpieczenie przed podgrzewaniem bez wody/ przed przegrzaniem</li> <li>Głośność 50/60 Hz</li> <li>Moc 1850 – 2200 W</li> <li>Zasilanie sieciowe 220-240 V</li> </ul> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonego przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/BPA Free/BPA_Free.jpg" alt="BPA Czajnik elektryczny wolny od BPA" style="float: left;" width="114" height="101" /><strong>Czajnik elektryczny wolny od BPA</strong></p> <p>BPA to substancja chemiczna o działaniu estrogennym (EA), co oznacza, że naśladuje hormon estrogenowy. Substancje chemiczne o działaniu estrogennym „mają potencjalny niekorzystny wpływ na zdrowie ssaków, w tym ludzi ” - mówi dr George Bittner, profesor neurobiologii z University of Texas w Austin. Dr Bittner wyjaśnia, że wśród niekorzystnych skutków BPA można wymienić otyłość, zwiększona liczba zachorowań na raka, zmniejszona liczba plemników, zmienione funkcje narządów rodnych.</p> <p><strong>Czajnik został wykonany z tworzyw w zupełności wolnych od BPA. Dlatego jego stosowanie jest bezpieczne dla Twojego zdrowia</strong>.</p> <p></p> PROFI COOK czajniki 4006160119206 211.07 PLN in_stock