263729 263729

Czajnik elektryczny podróżny BPA FREE Clatronic WKR 3624

263729

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

66,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Świetny w podróży, samochodzie, na wycieczki piesze i w plener - zabierzesz go wszędzie - mały i lekki czajnik z dwoma kubkami do przygotowania kawy lub herbaty. W komplecie łyżeczka i pokrowiec, w którym wygodnie go przetransportujesz. Czajnik wykonany jest ze stali szlachetnej - dzięki czemu jest odporny na ewentualne otarcia czy uderzenia. Podłączysz do standardowego gniazdka. BPA FREE

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Elektryczny czajnik 1000 W- doskonały na wyjazdy i w celach turystycznych. Lekki, stalowy czajnik zabierzesz w bagaż nie odczuwając jego wagi. W komplecie otrzymujesz pokrowiec do transportowania, dwa kubeczki o pojemności 170 ml oraz metalową łyżeczkę - masz wszystko czego ci potrzeba, aby poza domem przygotować kawę, herbatę, dania instant lub kaszkę, czy deser dla dziecka.

Atutem czajnika jest możliwość podłączenia go do typowego gniazda elektrycznego. Jest wprost idealny na dalekie wyjazdy turystyczne lub wtedy, gdy twoja praca wymusza wielogodzinne przebywanie w podróży.

Najważniejsze cechy turystycznego czajnika Clatronic WKR 3624

 • Pojemność: 0,5 litra
 • Obudowa ze stali szlachetnej
 • W zestawie: 2 kubki (170ml), łyżeczka ze stali szlachetnej, torba
 • Zabudowany element grzewczy
 • Lampka kontrolna
 • Wyłączanie automatyczne
 • Zabezpieczenie przed gotowaniem bez wody/ przed przegrzaniem
 • Zasilanie prądem: 110/230V, 50Hz
 • Moc: 1000 W
 • Wymiary: 160x170x105mm (SxWxG)
 • Waga: 0,52kg


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.
wolny

Produkt wolny od BPA

Certyfikat Wolne od BPA daje świadectwo, iż produkty są tworzone w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi.
Produkt został wykonany z tworzyw wolnych od BPA dzięki temu masz pewność, że gotująca się woda  będzie zdrowa, smaczna i wolna od szkodliwych dla organizmu, toksycznych cząstek.

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Czajnik elektryczny podróżny BPA FREE Clatronic WKR 3624

Czajnik elektryczny podróżny BPA FREE Clatronic WKR 3624

Świetny w podróży, samochodzie, na wycieczki piesze i w plener - zabierzesz go wszędzie - mały i lekki czajnik z dwoma kubkami do przygotowania kawy lub herbaty. W komplecie łyżeczka i pokrowiec, w którym wygodnie go przetransportujesz. Czajnik wykonany jest ze stali szlachetnej - dzięki czemu jest odporny na ewentualne otarcia czy uderzenia. Podłączysz do standardowego gniazdka. BPA FREE

Czajnik elektryczny podróżny BPA FREE Clatronic WKR 3624 https://www.clatronic.pl/67506-large/czajnik-podrozny-clatronic-wkr-3624.jpg <p><strong>Elektryczny czajnik 1000 W</strong>- doskonały na wyjazdy i w celach turystycznych. <strong>Lekki, stalowy</strong> czajnik zabierzesz w bagaż nie odczuwając jego wagi. W komplecie otrzymujesz <strong>pokrowiec do transportowania, dwa kubeczki o pojemności 170 ml oraz metalową łyżeczkę</strong> - masz wszystko czego ci potrzeba, aby <strong>poza domem przygotować kawę, herbatę, dania instant lub kaszkę, czy deser dla dziecka.</strong></p> <p>Atutem czajnika jest możliwość podłączenia go do typowego gniazda elektrycznego<strong></strong>. Jest wprost idealny <strong>na dalekie wyjazdy turystyczne </strong>lub wtedy, gdy twoja praca wymusza wielogodzinne przebywanie w podróży.</p> <p>Najważniejsze cechy turystycznego <strong>czajnika Clatronic WKR 3624</strong></p> <ul> <li>Pojemność: <strong>0,5 litra</strong></li> <li>Obudowa <strong>ze stali szlachetnej</strong></li> <li>W zestawie:<strong> 2 kubki (170ml)</strong>, łyżeczka ze stali szlachetnej, torba</li> <li><strong>Zabudowany element grzewczy</strong></li> <li>Lampka kontrolna</li> <li><strong>Wyłączanie automatyczne</strong></li> <li><strong>Zabezpieczenie</strong> przed gotowaniem bez wody/ przed przegrzaniem</li> <li><strong>Zasilanie prądem:</strong> 110/230V, 50Hz</li> <li>Moc: <strong>1000 W</strong></li> <li>Wymiary: 160x170x105mm (SxWxG)</li> <li><strong>Waga: 0,52kg</strong></li> </ul> <p></p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /><br /></p> <p><img src="https://clatronic.pl/img/cms/BPA Free/BPA_Free.jpg" alt="wolny" od="" bpa="" style="float: left;" width="127" height="113" /><strong></strong></p> <p></p> <p><strong>Produkt wolny od BPA</strong></p> <p><strong>Certyfikat Wolne od BPA daje świadectwo, iż produkty są tworzone w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi.<br /></strong>Produkt został wykonany z tworzyw wolnych od BPA dzięki temu masz pewność, że gotująca się woda  będzie zdrowa, smaczna i wolna od szkodliwych dla organizmu, toksycznych cząstek.</p> CLATRONIC czajniki 4006160637298 66 PLN in_stock