271676 271676

Elektryczna zapalarka do grilla Clatronic EGA 3404

271676

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

70,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Elektryczna zapalarka do grilla Clatronic EGA 3404 dla wszystkich miłośników grillowania. Dzięki temu małemu urządzeniu nigdy nie będziesz musiał długo czekać, aż podpałka zapłonie, a z nią – brykiet lub węgiel. Rozpocznij grillowanie łatwo i bez nerwów. Wystarczy tylko elektryczna zapalarka do grilla Clatronic EGA 3404 i to wszystko. To urządzenie niezwykle funkcjonalne i niezawodne.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

  • Elektryczna zapalarka do grilla dla bezpiecznego zapalania węgla do grilla, węgla drzewnego oraz brykietu
  • Bez chemii, bez zapachu
  • Dla czystego i szybkiego grillowania
  • Minimalne wytwarzanie dymu
  • Łatwa obsługa
  • Duża powierzchnia do zapalania z 3 żarnikami
  • Zawiera metalowy uchwyt do bezpiecznego odstawienia (możliwość montażu na ścianie)
  • Ergonomiczny uchwyt, pokryty powłoką odporną na ciepło
  • Łatwa w czyszczeniu

Uwielbiasz grillować w gronie rodziny lub przyjaciół, ale denerwuje Cię podpalanie brykietu lub węgla i ciągle gasnąca podpałka? Potrzebujesz zatem naszej elektrycznej zapalarki do grilla Clatronic EGA 3404. Dzięki niej rozpalisz grill błyskawicznie za sprawą trzech żarników, bez nerwów, a do tego bez używania chemii czy jakichkolwiek szkodliwych dla zdrowia podpałek. Nie ma łatwiejszego sposobu na szybkie grillowanie! Do tego nie musisz się obawiać poparzenia, ponieważ rączka zapalarki jest doskonale izolowana od ciepła.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

ModelEGA 3404
KolorCzarny
Moc800 W
Waga0,50 kg
Szerokość510 mm
Wysokość75 mm
Głębokość200 mm
Zasilanie220-240 V, 50/60 Hz

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Elektryczna zapalarka do grilla Clatronic EGA 3404

Elektryczna zapalarka do grilla Clatronic EGA 3404

Elektryczna zapalarka do grilla Clatronic EGA 3404 dla wszystkich miłośników grillowania. Dzięki temu małemu urządzeniu nigdy nie będziesz musiał długo czekać, aż podpałka zapłonie, a z nią – brykiet lub węgiel. Rozpocznij grillowanie łatwo i bez nerwów. Wystarczy tylko elektryczna zapalarka do grilla Clatronic EGA 3404 i to wszystko. To urządzenie niezwykle funkcjonalne i niezawodne.

Elektryczna zapalarka do grilla Clatronic EGA 3404 https://www.clatronic.pl/69076-large/elektryczna-zapalarka-do-grilla-ega-3404.jpg <ul> <li>Elektryczna zapalarka do grilla dla bezpiecznego zapalania węgla do grilla, węgla drzewnego oraz brykietu</li> <li>Bez chemii, bez zapachu</li> <li>Dla czystego i szybkiego grillowania</li> <li>Minimalne wytwarzanie dymu</li> <li>Łatwa obsługa</li> <li>Duża powierzchnia do zapalania z 3 żarnikami</li> <li>Zawiera metalowy uchwyt do bezpiecznego odstawienia (możliwość montażu na ścianie)</li> <li>Ergonomiczny uchwyt, pokryty powłoką odporną na ciepło</li> <li>Łatwa w czyszczeniu</li> </ul> <p></p> <p>Uwielbiasz grillować w gronie rodziny lub przyjaciół, ale denerwuje Cię podpalanie brykietu lub węgla i ciągle gasnąca podpałka? Potrzebujesz zatem naszej elektrycznej zapalarki do grilla Clatronic EGA 3404. Dzięki niej <strong>rozpalisz grill błyskawicznie</strong> za sprawą trzech żarników, bez nerwów, a do tego <strong>bez używania chemii</strong> czy jakichkolwiek szkodliwych dla zdrowia podpałek. Nie ma łatwiejszego sposobu na szybkie grillowanie! Do tego nie musisz się obawiać poparzenia, ponieważ rączka zapalarki jest doskonale izolowana od ciepła.</p> <p></p> <p></p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC grille-i-plyty-elektryczne 4006160716764 70 PLN in_stock