263694 263694

Mini grill elektryczny raclette Clatronic RG 3592

263694

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

55,72 zł brutto

Nowy produkt

Produkt niedostępny

Mały, zgrabny grill typu raclette dla dwóch osób. Zajmuje niewiele miejsca, ale powierzchnię grillową ma jak przeciętny stołowy grill, ze względu na to, że płyta podzielona jest na dwa poziomy. Do grilla dołączono dwie patelnie, na których upieczesz osobno warzywa, jajecznicę lub inne produkty, które nie powinny się ze sobą mieszać na jednej płycie. Moc wynosi 350W.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Grill raclette przyda się do przygotowywania posiłków wszędzie tam, gdzie jest ograniczona przestrzeń. Dwupoziomowe płyty grzewcze oprócz powiększenia przestrzeni grillowej dodatkowo zapobiegają mieszaniu się produktów. Prosty w obsłudze - włączasz za pomocą jednego przycisku, by grillował produkty stałą niewielką temperaturą. Idealnie podgrzewa i praży.

Zachowując ostrożność możesz na tych patelniach podawać posiłki do stołu. Elegancka, nienagrzewająca się obudowa będzie dobrze prezentowała się w kuchni i poza nią. Przecierając jeszcze ciepłe płyty miękką, wilgotną szmatką z płynem, w prosty sposób zachowasz higienę i zapewnisz długi czas użytkowania sprzętu. Płyty i patelnie pokryte są nieprzywierającą powłoką.

Najważniejsze cechy kompaktowego grilla raclette Clatronic RG 3592:

  • Grill raclette dla 2 osób
  • Obudowa Cool Touch bezpieczna dla dotyku
  • Do grillowania i zapiekania
  • Powierzchnia grilla: ok. 20,5 x 10,5 cm
  • 2 patelnie w komplecie
  • Płyta grillowa i patelnie z powłoką nieprzywierającą
  • Łatwy do czyszczenia
  • 230 V, 50 Hz, 350 W


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

ModelRG 3592
KolorCzarny
Moc350 W
Waga0,45 kg
Szerokość300 mm
Wysokość105 mm
Głębokość105 mm
Zasilanie230 V, 50 Hz

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Mini grill elektryczny raclette Clatronic RG 3592

Mini grill elektryczny raclette Clatronic RG 3592

Mały, zgrabny grill typu raclette dla dwóch osób. Zajmuje niewiele miejsca, ale powierzchnię grillową ma jak przeciętny stołowy grill, ze względu na to, że płyta podzielona jest na dwa poziomy. Do grilla dołączono dwie patelnie, na których upieczesz osobno warzywa, jajecznicę lub inne produkty, które nie powinny się ze sobą mieszać na jednej płycie. Moc wynosi 350W.

Mini grill elektryczny raclette Clatronic RG 3592 https://www.clatronic.pl/72949-large/mini-grill-raclette-clatronic-rg-3592.jpg <p>Grill raclette przyda się do przygotowywania posiłków wszędzie tam, <strong>gdzie jest ograniczona przestrzeń</strong>. <strong>Dwupoziomowe płyty grzewcze</strong> oprócz powiększenia przestrzeni grillowej dodatkowo <strong>zapobiegają mieszaniu się produktów</strong>. <strong>Prosty w obsłudze</strong> - włączasz za pomocą jednego przycisku, by grillował produkty <strong>stałą niewielką temperaturą</strong>. Idealnie <strong>podgrzewa i praży</strong>.</p> <p>Zachowując ostrożność możesz na tych patelniach podawać posiłki do stołu. Elegancka, <strong>nienagrzewająca się obudowa</strong> będzie dobrze prezentowała się w kuchni i poza nią. Przecierając jeszcze ciepłe płyty miękką, wilgotną szmatką z płynem, <strong>w prosty sposób zachowasz higienę</strong> i zapewnisz długi czas użytkowania sprzętu. Płyty i patelnie <strong>pokryte są nieprzywierającą powłoką.</strong></p> <p>Najważniejsze cechy <strong>kompaktowego grilla raclette Clatronic RG 3592</strong>:</p> <ul> <li>Grill raclette <strong>dla 2 osób</strong></li> <li><strong>Obudowa Cool Touch</strong> bezpieczna dla dotyku</li> <li><strong>Do grillowania i zapiekania</strong></li> <li>Powierzchnia grilla: <strong>ok. 20,5 x 10,5 cm</strong></li> <li><strong>2 patelnie w komplecie</strong></li> <li>Płyta grillowa i patelnie <strong>z powłoką nieprzywierającą</strong></li> <li>Łatwy do czyszczenia</li> <li>230 V, 50 Hz, 350 W</li> </ul> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC grille-i-plyty-elektryczne 4006160636949 55.72 PLN out_of_stock