501275 501275

Jajowar na 8 jaj i omlety ProfiCook PC-EK 1275

501275

https://www.clatronic.pl/manufacturer/profi-cook.html

125,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Urządzenie przygotuje idealne jajka, bez konieczności odliczania i kontrolowania czasu. Po wlaniu odpowiedniej ilości wody do niecki urządzenia, osiągniesz ulubiony stan twardości gotowanych jaj - na miękko, średnio i zupełnie na twardo. Za jednym razem ugotujesz 8 jaj.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Jajowar na 8 jaj i omlety ProfiCook PC-EK 1275

Dzięki ProfiCook PC-EK 1275 klasyczne francuskie śniadanie może gościć na twoim stole bez żadnego wysiłku. Pozornie proste ugotowanie jajka na miękko może być nie lada wyzwaniem. Nie dotyczy to sytuacji, w której korzystasz z jajowara. Urządzenie samo dopasowuje czas gotowania do twardości jajek. Musisz tylko wybrać czy chcesz ugotować jaja na miękko, średnio czy na twardo. Odmierzając odpowiednią ilość wody dołączoną do urządzenia miarką, umieszczasz jaja na podkładce i zamykasz urządzenie. Gdy jajka będą gotowe, urządzenie wyda sygnał dźwiękowy, aby móc go wyłączyć. Ponadto jajowar posiada demontowalną tacę do przygotowywania mini omletów.

Nieskomplikowana, prosta budowa i trwałe materiały sprawiają, że urządzenie długo i stabilnie pracuje. Dzięki nieprzywierającej powłoce, jajowar łatwo można utrzymać w czystości.

Najważniejsze cechy urządzenia do gotowania jaj, jajowaru ProfiCook PC-EK 1275:

 • Obudowa ze stali nierdzewnej
 • Przygotowanie do 8 jaj
 • Demontowalna tacka do omletów
 • Przełącznik włącz / wyłącz
 • Sygnał akustyczny
 • Demontowalny uchwyt na jajka
 • Przezroczysta pokrywa wykonana z tritanu (bez BPA)
 • Zlewka pomiarowa z jajkiem i nakrętką
 • Płytka grzewcza nieprzywierająca
 • Oznaczenia CE - spełnia wszystkie restrykcyjne normy UE
 • Zasilanie: 230 V~, 50–60 Hz, 400 W


Dlaczego warto kupić urządzenie do gotowania jajek ProfiCook PC-EK?


Łatwość obsługi

Prosty proces gotowania – wystarczy odmierzyć wodę dołączoną miarką, umieścić jajka na podkładce i zamknąć urządzenie.

Wszechstronność

Możliwość przygotowania nie tylko jajek, ale także mini omletów dzięki demontowalnej tacy do omletów.

Łatwość utrzymania czystości

Płytka grzewcza z nieprzywierającą powłoką oraz demontowalny uchwyt na jajka ułatwiają czyszczenie urządzenia.

Idealna na prezent

Urządzenie posiada eleganckie opakowanie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się, jako prezent!

Wymiary urządzenia:

Wymiary: (ok. szer. x wys. x gł.) i waga
Jednostka: 225 x 185 x 130 mm; 0.7 kg
Opakowanie: 275 x 223 x 178 mm; 1.0 kg

Specyfikacja

Model ProfiCook PC-EK 1275
Kolor inox
Moc 400 W
Waga 700 g
Szerokość 22.5 cm
Wysokość 18.5 cm
Głębokość 13.0 cm
Zasilanie 230 V~, 50–60 Hz

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 14,00 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 16,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H 19,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h 11,00 zł
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Jajowar na 8 jaj i omlety ProfiCook PC-EK 1275

Jajowar na 8 jaj i omlety ProfiCook PC-EK 1275

Urządzenie przygotuje idealne jajka, bez konieczności odliczania i kontrolowania czasu. Po wlaniu odpowiedniej ilości wody do niecki urządzenia, osiągniesz ulubiony stan twardości gotowanych jaj - na miękko, średnio i zupełnie na twardo. Za jednym razem ugotujesz 8 jaj.

Jajowar na 8 jaj i omlety ProfiCook PC-EK 1275 https://www.clatronic.pl/83639-large/jajowar-na-8-jaj-i-omlety-proficook-pc-ek-1275.jpg <p><strong>Jajowar na 8 jaj i omlety ProfiCook PC-EK 1275<br /></strong></p> <p>Dzięki <strong>ProfiCook PC-EK 1275</strong> klasyczne francuskie śniadanie może gościć na twoim stole bez żadnego wysiłku. Pozornie <strong>proste ugotowanie jajka na miękko</strong> może być nie lada wyzwaniem. Nie dotyczy to sytuacji, w której korzystasz z jajowara. Urządzenie <strong>samo dopasowuje czas</strong> <strong>gotowania do twardości jajek</strong>. Musisz tylko wybrać czy chcesz ugotować jaja <strong>na miękko, średnio czy na twardo</strong>. Odmierzając odpowiednią ilość wody<strong> dołączoną do urządzenia miarką</strong>, umieszczasz jaja na podkładce i zamykasz urządzenie. Gdy jajka będą gotowe, urządzenie wyda <strong>sygnał dźwiękowy</strong>, aby móc go wyłączyć. Ponadto <strong>jajowar posiada demontowalną tacę do przygotowywania mini omletów</strong>.</p> <p><strong>Nieskomplikowana, prosta budowa i trwałe materiały</strong> sprawiają, że urządzenie długo i <strong>stabilnie pracuje. </strong>Dzięki<strong> nieprzywierającej powłoce,</strong> jajowar łatwo można utrzymać w czystości.<strong> </strong></p> <p><strong>Najważniejsze cechy urządzenia do gotowania jaj, jajowaru</strong> <strong>ProfiCook PC-EK 1275:</strong></p> <ul><li>Obudowa ze stali nierdzewnej</li> <li><strong>Przygotowanie do 8 jaj</strong></li> <li>Demontowalna tacka do omletów</li> <li>Przełącznik włącz / wyłącz</li> <li><strong>Sygnał akustyczny</strong></li> <li>Demontowalny uchwyt na jajka</li> <li><strong>Przezroczysta pokrywa wykonana z tritanu (bez BPA)</strong></li> <li>Zlewka pomiarowa z jajkiem i nakrętką</li> <li>Płytka grzewcza nieprzywierająca</li> <li>Oznaczenia CE - spełnia wszystkie restrykcyjne normy UE</li> <li>Zasilanie: 230 V~, 50–60 Hz, 400 W</li> </ul><p><strong><br />Dlaczego warto kupić urządzenie do gotowania jajek ProfiCook PC-EK?</strong></p> <p><strong><br />Łatwość obsługi</strong></p> <p>Prosty proces gotowania – wystarczy odmierzyć wodę dołączoną miarką, umieścić jajka na podkładce i zamknąć urządzenie.</p> <p><strong><strong>Wszechstronność</strong></strong></p> <p>Możliwość przygotowania nie tylko jajek, ale także mini omletów dzięki demontowalnej tacy do omletów.</p> <p><strong><strong><strong>Łatwość utrzymania czystości</strong></strong></strong></p> <p>Płytka grzewcza z nieprzywierającą powłoką oraz demontowalny uchwyt na jajka ułatwiają czyszczenie urządzenia.</p> <p><strong>Idealna na prezent</strong></p> <p>Urządzenie posiada eleganckie opakowanie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się, jako prezent!<br /><br /></p> <p><strong>Wymiary urządzenia:</strong></p> <p>Wymiary: (ok. szer. x wys. x gł.) i waga<br />Jednostka: 225 x 185 x 130 mm; 0.7 kg<br />Opakowanie: 275 x 223 x 178 mm; 1.0 kg</p> <p></p> PROFI COOK jajowary 4006160112757 125 PLN in_stock