501205 501205

Elektryczny młynek do kawy ProfiCook PC-EKM 1205

501205

https://www.clatronic.pl/manufacturer/profi-cook.html

303,00 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Młynek elektryczny w sam raz dla koneserów kawy. Poczujesz się jak barista, dzięki wyborze ustawień aż 16 różnych poziomów stopni zmielenia. Łatwo i szybko zmielisz palone ziarna kawy, a ich grubość dostosujesz do własnych potrzeb i smaku. Młynek posiada obudowę ze stali nierdzewnej i antypoślizgowe gumowe nóżki, aby stabilnie pracował.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Niezwykle praktyczna obsługa młynka dzięki czasowemu i podświetlanemu regulatorowi pozwala ustawić ilość zmielonej kawy nawet do 12 filiżanek. Do zbiorniczka na ziarna kawy można nasypać do 230 gram palonych ziaren kawy.

Profesjonalny stożek ze stali nierdzewnej sparawia, że ziarna są zmielone zgodnie z naszym upodobaniem, a 16 stopniowa regulacja zmielenia pozwala cieszyć się świeżym aromatem. Kawa będzie smakować intensywniej.

Młynek do kawy posiada pojemnik na zmieloną kawę mieszczący aż 130 gram oraz łyżkę do odmierzania ze szczoteczką aby wygodnie nasypać porcję do filiżanki.

Gdy skończysz korzystać z młynka z przyjemnością go wyczyścisz, bo pojemnik na kawę jest duży i wygodnie wysuwa się z obudowy.

W młynku zmielisz ziarna kawy jednak nie jest on przeznaczony do mielenia orzechów i przypraw.

 • Młynek dla koneserów kawy
 • Nadaje się do mielenia palonych ziaren kawy 
 • 16 stopniowa regulacja zmielenia
 • Regulator ustawiania ilości filiżanek (1-12 filiżanek)
 • Elektroniczny podświetlany minutnik
 • Obudowa ze stali nierdzewnej
 • Profesjonalny stożek ze stali nierdzewnej, łatwo wyjmowany
 • Pojemność na ziarna kawy do 230g
 • Pojemność pojemnika na zmieloną kawę 130g
 • Antypoślizgowe gumowe nóżki
 • Łyżka do odmierzania ze szczoteczką
 • Moc silnika 200W
 • Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz,


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

Model Elektryczny młynek do kawy ProfiCook PC-EKM 1205
Kolor stalowy/czarny
Moc 200W
Waga 1,93kg
Szerokość 200
Wysokość 310
Głębokość 197
Zasilanie 220-240 V, 50/60 Hz

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h Darmowa!
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h Darmowa!
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h Darmowa!
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H Darmowa!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h Darmowa!
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Elektryczny młynek do kawy ProfiCook PC-EKM 1205

Elektryczny młynek do kawy ProfiCook PC-EKM 1205

Młynek elektryczny w sam raz dla koneserów kawy. Poczujesz się jak barista, dzięki wyborze ustawień aż 16 różnych poziomów stopni zmielenia. Łatwo i szybko zmielisz palone ziarna kawy, a ich grubość dostosujesz do własnych potrzeb i smaku. Młynek posiada obudowę ze stali nierdzewnej i antypoślizgowe gumowe nóżki, aby stabilnie pracował.

Elektryczny młynek do kawy ProfiCook PC-EKM 1205 https://www.clatronic.pl/72083-large/elektryczny-mlynek-do-kawy-proficook-pc-ekm-1205.jpg <p>Niezwykle praktyczna obsługa młynka dzięki <strong>czasowemu i podświetlanemu regulatorowi</strong> pozwala <strong>ustawić ilość zmielonej kaw</strong>y nawet <strong>do 12 filiżanek</strong>. Do <strong>zbiorniczka na ziarna kawy</strong> można nasypać <strong>do 230 gram</strong> palonych ziaren kawy.</p> <p><strong>Profesjonalny stożek ze stali nierdzewnej</strong> sparawia, że ziarna są zmielone zgodnie z naszym upodobaniem, a <strong>16 stopniowa regulacja zmielenia</strong> pozwala cieszyć się świeżym aromatem. Kawa będzie smakować intensywniej.</p> <p>Młynek do kawy <strong>posiada pojemnik na zmieloną kawę mieszczący aż 130 gram</strong> oraz <strong>łyżkę do odmierzania ze szczoteczką</strong> aby wygodnie nasypać porcję do filiżanki.</p> <p>Gdy skończysz korzystać z młynka z przyjemnością go wyczyścisz, bo<strong> pojemnik na kawę jest duży i wygodnie wysuwa się z obudowy</strong>.</p> <p><span>W młynku zmielisz ziarna kawy jednak nie jest on przeznaczony do mielenia orzechów i przypraw.</span></p> <ul><li>Młynek dla koneserów kawy</li> <li>Nadaje się do mielenia palonych ziaren kawy </li> <li>16 stopniowa regulacja zmielenia</li> <li>Regulator ustawiania ilości filiżanek (1-12 filiżanek)</li> <li>Elektroniczny podświetlany minutnik</li> <li>Obudowa ze stali nierdzewnej</li> <li>Profesjonalny stożek ze stali nierdzewnej, łatwo wyjmowany</li> <li>Pojemność na ziarna kawy do 230g</li> <li>Pojemność pojemnika na zmieloną kawę 130g</li> <li>Antypoślizgowe gumowe nóżki</li> <li>Łyżka do odmierzania ze szczoteczką</li> <li>Moc silnika 200W</li> <li>Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz,</li> </ul><p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float:left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> PROFI COOK mlynki-do-kawy-soli-pieprzu 4006160120509 303 PLN in_stock