609670 609670

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Bomann CB 967

609670

https://www.clatronic.pl/manufacturer/bomann.html

88,56 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Wygodny w użyciu, podręczny odkurzacz - idealny do domu, do samochodu, wszędzie, gdzie potrzebujesz szybko sprzątnąć mniejsze powierzchnie z wieloma zakamarkami. Odkurzacz można zawiesić na ścianie aby zawsze był pod ręką - w zestawie znajduje się dedykowany wieszak. Akumulator pozwala na mobilne zastosowanie urządzenia.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Bomann CB 967

Bomann CB 967 to idealne, poręczne urządzenie do sprzątania. Dzięki wąskiej ssawce odkurzy ciężko dostępne miejsca i szczeliny. Do lepszego zbierania kurzu i włosków z powierzchni służy nakładka ze szczotką. Odkurzacz świetnie sprawdza się w czyszczeniu między innymi wnętrza samochodu, mebli, tapicerki, zasłon czy blatu roboczego. Odkurzacz łatwo opróżnisz, dzięki pojemnikowi na kurz, z którego wysypiesz śmieci bezpośrednio do kosza.

Jeśli potrzebujesz odkurzacza zawsze pod ręką - w garażu, czy w kuchni - możesz umieścić go na stacji ładującej, którą możesz również potraktować jako wieszak na ścianę. Kiedy akumulator naładuje się możesz swobodnie odkurzać, gdzie tylko chcesz.

Najważniejsze cechy ręcznego odkurzacza bezprzewodowego Bomann CB 967:

  • Szczotka szczelinówka w komplecie
  • Stały filtr przeciwpyłowy przystosowany do czyszczenia
  • Kontrolka ładowania (LED)
  • Zasilacz do ładowania
  • Stojak / wspornik ścienny (materiał mocujący nie wchodzi w zakres dostawy)
  • Zasilanie: 230 V~, 50 Hz
  • Akumulator: 3.6 V, 1400mAh
  • Pobór mocy 2W
  • Czas ładowania 13 h

Wymiary odkurzacza:

Wymiary (ok. szer. x wys. x gł.) i waga
Urządzenie: 100 x 130 x 310 mm; 0.85 kg
Opakowanie: 345 x 130 x 120 mm; 1.5 kg


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

Model CB 967
Kolor Biały
Moc 2 W
Waga 0,85 kg
Zasilanie 220-240 V

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 14,00 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 16,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H 19,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h 11,00 zł
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Bomann CB 967

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Bomann CB 967

Wygodny w użyciu, podręczny odkurzacz - idealny do domu, do samochodu, wszędzie, gdzie potrzebujesz szybko sprzątnąć mniejsze powierzchnie z wieloma zakamarkami. Odkurzacz można zawiesić na ścianie aby zawsze był pod ręką - w zestawie znajduje się dedykowany wieszak. Akumulator pozwala na mobilne zastosowanie urządzenia.

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Bomann CB 967 https://www.clatronic.pl/71999-large/bezprzewodowy-odkurzacz-reczny-cb-967.jpg <p><strong>Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Bomann CB 967</strong></p> <p><strong>Bomann CB 967</strong> to idealne, poręczne urządzenie do sprzątania. Dzięki <strong>wąskiej ssawce</strong> odkurzy ciężko dostępne miejsca i <strong>szczeliny</strong>. Do lepszego <strong>zbierania kurzu i włosków</strong> z powierzchni służy <strong>nakładka ze szczotką.</strong> Odkurzacz świetnie sprawdza się w czyszczeniu między innymi <strong>wnętrza samochodu, mebli, tapicerki, zasłon czy blatu roboczego.</strong> Odkurzacz <strong>łatwo opróżnisz</strong>, dzięki pojemnikowi na kurz, z którego wysypiesz śmieci bezpośrednio do kosza.</p> <p>Jeśli potrzebujesz odkurzacza zawsze pod ręką - w garażu, czy w kuchni - możesz umieścić go na<strong> stacji ładującej</strong>, którą możesz również potraktować jako<strong> wieszak na ścianę</strong>. Kiedy akumulator naładuje się możesz swobodnie odkurzać, <strong>gdzie tylko chcesz</strong>.</p> <p><strong>Najważniejsze cechy</strong> <strong>ręcznego odkurzacza bezprzewodowego Bomann CB 967</strong>:</p> <ul><li><strong>Szczotka szczelinówka w komplecie</strong></li> <li>Stały<strong> filtr przeciwpyłowy przystosowany do czyszczenia<br /></strong></li> <li>Kontrolka ładowania (LED)</li> <li>Zasilacz do ładowania</li> <li><strong>Stojak / wspornik ścienny</strong> (materiał mocujący nie wchodzi w zakres dostawy)</li> <li>Zasilanie: 230 V~, 50 Hz</li> <li>Akumulator: 3.6 V, 1400mAh</li> <li>Pobór mocy 2W</li> <li>Czas ładowania 13 h</li> </ul><p><strong>Wymiary odkurzacza:</strong><br /><br />Wymiary (ok. szer. x wys. x gł.) i waga<br />Urządzenie: 100 x 130 x 310 mm; 0.85 kg<br />Opakowanie: 345 x 130 x 120 mm; 1.5 kg</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float:left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> BOMANN odkurzacze 4004470174472 88.56 PLN in_stock