609470 609470

Odkurzacz ręczny Bomann CB 947

609470

https://www.clatronic.pl/manufacturer/bomann.html

126,44 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Wydajny, podręczny odkurzacz który sprawdzi się w domu, samochodzie i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybko sprzątnąć mniejsze powierzchnie z wieloma zakamarkami. Dzięki posiadaniu stałego filtrowa pyłowego świetnie sprawdzi się przy odkurzaniu mebli, tapicerki, ram obrazów, komputerów, samochodów itp.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Kompaktowy odkurzacz ręczny Bomann CB 947

Bomann CB 947 to wydajny, podręczny odkurzacz który sprawdzi się w domu, samochodzie i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybko sprzątnąć mniejsze powierzchnie z wieloma zakamarkami. Zestaw zawiera elastyczny wąż ssący z ssawką szczelinową, małą i dużą szczotką oraz pasek na ramię. Świetnie sprawdzi się przy odkurzaniu mebli, tapicerki, ram obrazów, komputerów, samochodów itp. Urządzenie posiada stały filtr pyłowy który jest łatwy w czyszczeniu.

Najważniejsze cechy odkurzacza ręcznego Bomann CB 947:

 • Odkurzacz ręczny do odkurzania: mebli, tapicerki, ram obrazów, komputerów, samochodów itp.
 • Wyposażenie: elastyczny wąż ssący z ssawką szczelinową, mała i duża szczotka, pasek na ramię
 • Łatwy w czyszczeniu stały filtr pyłowy
 • 6-metrowy przewód podłączeniowy
 • Niewielka masa, około 1.45 kg
 • Zasilanie: 230 V~, 50 Hz
 • Moc 700W

Odkurzacz ręczny do odkurzania:

 • samochodu
 • mebli
 • firanek
 • tapicerki
 • ram obrazów
 • firanek
 • książek

Załączone końcówki

 • elastyczny wąż ssący
 • duża szczotka do odkurzania większych powierzchni
 • szczotka odpowiednia do odkurzania małych powierzchni i trudno dostępnych zakamarków (np. klawiatury, szczelin między meblami)
 • ssawka szczelinowa do odkurzania szczelin w tapicerce
 • pasek na ramię

Wymiary odkurzacza:

Wymiary (ok. szer. x wys. x gł.) i waga
Urządzenie: 110 x 185 x 360 mm; 1.45 kg
Opakowanie: 290 x 190 x 130 mm; 1.95 kg


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 14,00 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 16,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H 19,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h 11,00 zł
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Oceń 
Data publikacji
2023-02-11

Idealny sposób dla każdej młodej dziewczyny.

Również możemy wyczyścić odkurzaczem ręcznym torebkę damską ze skóry naturalnej.

Oceń 
Data publikacji
2023-02-11

Dodadkowy sposób.

Również można wyczyścić odkurzaczem ręcznym torebkę damską ze skóry naturalnej.

Napisz swoją opinię!

Opinie i oceny

Odkurzacz ręczny Bomann CB 947

Odkurzacz ręczny Bomann CB 947

Wydajny, podręczny odkurzacz który sprawdzi się w domu, samochodzie i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybko sprzątnąć mniejsze powierzchnie z wieloma zakamarkami. Dzięki posiadaniu stałego filtrowa pyłowego świetnie sprawdzi się przy odkurzaniu mebli, tapicerki, ram obrazów, komputerów, samochodów itp.

Odkurzacz ręczny Bomann CB 947 https://www.clatronic.pl/73918-large/odkurzacz-reczny-cb-947.jpg <p><strong>Kompaktowy odkurzacz ręczny Bomann CB 947<br /></strong></p> <p><strong>Bomann CB 947 to wydajny, podręczny odkurzacz</strong> który sprawdzi się w domu, samochodzie i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybko sprzątnąć mniejsze powierzchnie z wieloma zakamarkami. <strong>Zestaw zawiera elastyczny wąż ssący z ssawką szczelinową, małą i dużą szczotką oraz pasek na ramię</strong>. Świetnie sprawdzi się przy odkurzaniu mebli, tapicerki, ram obrazów, komputerów, samochodów itp. <strong>Urządzenie posiada stały filtr pyłowy który jest łatwy w czyszczeniu.</strong></p> <p><strong>Najważniejsze cechy odkurzacza ręcznego Bomann CB 947:</strong></p> <ul><li>Odkurzacz ręczny do odkurzania: mebli, tapicerki, ram obrazów, komputerów, samochodów itp.</li> <li>Wyposażenie: elastyczny wąż ssący z ssawką szczelinową, mała i duża szczotka, pasek na ramię</li> <li>Łatwy w czyszczeniu stały filtr pyłowy</li> <li><strong>6-metrowy przewód podłączeniowy</strong></li> <li>Niewielka masa, około 1.45 kg</li> <li>Zasilanie: 230 V~, 50 Hz</li> <li><strong>Moc 700W</strong></li> </ul><p><strong>Odkurzacz ręczny do odkurzania:</strong></p> <ul><li>samochodu</li> <li>mebli</li> <li>firanek</li> <li>tapicerki</li> <li>ram obrazów</li> <li>firanek</li> <li>książek</li> </ul><p><strong>Załączone końcówki</strong></p> <ul><li>elastyczny wąż ssący</li> <li>duża szczotka do odkurzania większych powierzchni</li> <li>szczotka odpowiednia do odkurzania małych powierzchni i trudno dostępnych zakamarków (np. klawiatury, szczelin między meblami)</li> <li>ssawka szczelinowa do odkurzania szczelin w tapicerce</li> <li>pasek na ramię</li> </ul><p><strong>Wymiary odkurzacza:</strong><br /><br />Wymiary (ok. szer. x wys. x gł.) i waga<br />Urządzenie: 110 x 185 x 360 mm; 1.45 kg<br />Opakowanie: 290 x 190 x 130 mm; 1.95 kg</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float:left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> BOMANN odkurzacze 4004470002140 126.44 PLN in_stock