271680 271680

Waga kuchenna Clatronic KW 3412

271680

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

46,25 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Waga kuchenna, z powierzchnią wykonaną ze stali nierdzewnej odmierza co do 1 grama produkty ważące maksymalnie 5 kg. Urządzenie posiada funkcję wyboru miary wagi aby ułatwić zadania w kuchni. Funkcja tary i wygodny wyświetlacz LCD sprawiają, że korzystanie z niej jest szybkie i przyjemne.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Waga kuchenna Clatronic KW 3412

Clatronic KW 3412 to praktyczne urządzenie, które warto zawsze mieć pod ręką. Dzięki powierzchni ze stali nierdzewnej, pasujące do nowoczesnych wnętrz. Wagę skontrolujesz patrząc na czytelny wyświetlacz LCD podświetlany na niebiesko. Funkcja tary daje możliwość odliczania naczynia w którym umieszczone są produkty spożywcze, tak aby precyzyjnie odmierzyć produkty znajdujące się w środku. Do wyboru masz cztery miary wagi - kg, Ib, oz, g.
Waga posiada praktyczny otwór do zawieszania z niebieskim podświetleniem.

Najważniejsze cechy szklanej wagi kuchennej Clatronic KW 3412:

 • Powierzchnia do ważenia ze stali nierdzewnej
 • Zakres pomiaru do 5 kg - podziałka 1 g
 • Dostępne jednostki miary: kg, Ib, oz, g
 • Czytelny wyświetlacz LCD, podświetlany na niebiesko
 • Automatyczne wyłączanie
 • Wyłącznik zasilania
 • Funkcja tary (funkcja doważania)
 • Otwór do zawieszenia z niebieskim podświetleniem
 • Zasilanie bateryjne:3 x AAA (baterie w komplecie)

Wymiary wagi:

 • Wymiary (ok. szer. x wys. x gł.) i waga
 • Urządzenie: 170 x 15 x 230 mm; 0.5 kg
 • Opakowanie: 200 x 20 x 250 mm; 0.7 kg


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 14,00 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 16,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H 19,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h 11,00 zł
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Waga kuchenna Clatronic KW 3412

Waga kuchenna Clatronic KW 3412

Waga kuchenna, z powierzchnią wykonaną ze stali nierdzewnej odmierza co do 1 grama produkty ważące maksymalnie 5 kg. Urządzenie posiada funkcję wyboru miary wagi aby ułatwić zadania w kuchni. Funkcja tary i wygodny wyświetlacz LCD sprawiają, że korzystanie z niej jest szybkie i przyjemne.

Waga kuchenna Clatronic KW 3412 https://www.clatronic.pl/67190-large/waga-kuchenna-kw-3412.jpg <p><strong>Waga kuchenna Clatronic KW 3412</strong></p> <p><strong>Clatronic KW 3412</strong> to praktyczne urządzenie, które warto zawsze mieć pod ręką<strong>.</strong> Dzięki powierzchni ze stali nierdzewnej, pasujące do nowoczesnych wnętrz. Wagę skontrolujesz patrząc na <strong>czytelny wyświetlacz LCD podświetlany na niebiesko</strong>. <strong>Funkcja tary</strong> daje możliwość odliczania naczynia w którym umieszczone są produkty spożywcze, tak aby precyzyjnie odmierzyć produkty znajdujące się w środku. Do wyboru masz <strong>cztery miary wagi</strong> - kg, Ib, oz, g.<br />Waga posiada praktyczny otwór do zawieszania z niebieskim podświetleniem.</p> <p><strong>Najważniejsze cechy szklanej wagi kuchennej Clatronic KW 3412</strong>:</p> <ul><li>Powierzchnia do ważenia ze stali nierdzewnej</li> <li>Zakres pomiaru do 5 kg - podziałka 1 g</li> <li>Dostępne jednostki miary: kg, Ib, oz, g</li> <li>Czytelny wyświetlacz LCD, podświetlany na niebiesko</li> <li>Automatyczne wyłączanie</li> <li>Wyłącznik zasilania</li> <li>Funkcja tary (funkcja doważania)</li> <li>Otwór do zawieszenia z niebieskim podświetleniem</li> <li>Zasilanie bateryjne:3 x AAA (baterie w komplecie)</li> </ul><p><strong>Wymiary wagi:</strong><br /><br /></p> <ul><li>Wymiary (ok. szer. x wys. x gł.) i waga</li> <li>Urządzenie: 170 x 15 x 230 mm; 0.5 kg</li> <li>Opakowanie: 200 x 20 x 250 mm; 0.7 kg</li> </ul><p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float:left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> CLATRONIC wagi-kuchenne 4006160887242 46.25 PLN in_stock