615156 615156

Waga kuchenna szklana Bomann KW 1515 BC (różowa)

615156

https://www.clatronic.pl/manufacturer/bomann.html

33,46 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Elegancka waga kuchenna, ze szklaną powierzchnią będzie się dobrze prezentować stojąc na blacie, by zawsze być pod ręką. Odmierza co do 1 grama produkty do 5 kg maksymalnie. Możesz dopasować miarę wagi oraz objętości - ponieważ także mierzy objętość mleka i wody, aby ułatwić zadania w kuchni. Funkcja tary i wygodny wyświetlacz LCD sprawiają, że korzystanie z niej jest szybkie i przyjemne.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Waga kuchenna - praktyczne urządzenie, które warto zawsze mieć pod ręką - teraz może być także piękne i eleganckie. Pasujące do nowoczesnych wnętrz. Szklana powierzchnia nasycona kolorem, świetnie się prezentuje uzupełniając pomieszczenie dobrym designem. Wagę skontrolujesz patrząc na wygodny wyświetlacz LCD. Funkcja tary daje możliwość odliczania naczynia w którym umieszczone są produkty spożywcze, tak aby precyzyjnie odmierzyć produkty znajdujące się w środku. Do wyboru masz mierzenie wagi - w gramach lub  lb-oz (ang. miara) oraz objętości cieczy z rozróżnieniem na wodę i mleko w mililitrach i fl-oz (ang. miara)

Najważniejsze cechy szklanej wagi kuchennej Bomann WK 1515 CB:

Wyjątkowo płaska, cyfrowa waga kuchenna
Powierzchnia wagowa wykonana z wysokiej jakości szkła
■ Czytelny wyświetlacz LCD
■ Zakres pomiarowy do 5 kg (co 1 g)
Regulowane jednostki miary: g, lb-oz (waga) oraz ml, fl-oz (objętość wody i mleka)
Automatyczne wyłączanie wydłuża żywotność baterii
■ Włącznik / wyłącznik
Funkcja tary (funkcja ważenia addytywnego)
Stabilna podstawa dzięki gumowanym nóżkom
Wskaźnik niskiego poziomu baterii
■ Zasilanie bateryjne: 1x CR 2032 (w zestawie)
(Bateria: 1x litowa, 2,80 g)


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

Model WK 1515 CB
Kolor Różowy
Waga 0,48 kg
Szerokość 150 mm
Wysokość 17 mm
Głębokość 220 mm
Zasilanie bateria 1x CR 2032

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H 19,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h 11,00 zł
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Waga kuchenna szklana Bomann KW 1515 BC (różowa)

Waga kuchenna szklana Bomann KW 1515 BC (różowa)

Elegancka waga kuchenna, ze szklaną powierzchnią będzie się dobrze prezentować stojąc na blacie, by zawsze być pod ręką. Odmierza co do 1 grama produkty do 5 kg maksymalnie. Możesz dopasować miarę wagi oraz objętości - ponieważ także mierzy objętość mleka i wody, aby ułatwić zadania w kuchni. Funkcja tary i wygodny wyświetlacz LCD sprawiają, że korzystanie z niej jest szybkie i przyjemne.

Waga kuchenna szklana Bomann KW 1515 BC (różowa) https://www.clatronic.pl/74214-large/waga-kuchenna-szklana-bomann-wk-1515-bc-rozowa.jpg <p>Waga kuchenna - praktyczne urządzenie, które warto zawsze mieć pod ręką - teraz może być także <strong>piękne i eleganckie.</strong> Pasujące do nowoczesnych wnętrz. <strong>Szklana powierzchnia nasycona kolorem</strong>, świetnie się prezentuje uzupełniając pomieszczenie dobrym designem. Wagę skontrolujesz patrząc na <strong>wygodny wyświetlacz LCD</strong>. <strong>Funkcja tary</strong> daje możliwość odliczania naczynia w którym umieszczone są produkty spożywcze, tak aby precyzyjnie odmierzyć produkty znajdujące się w środku. Do wyboru masz <strong>mierzenie wagi</strong> - w gramach lub  lb-oz (ang. miara) oraz <strong>objętości cieczy z rozróżnieniem na wodę i mleko</strong> w mililitrach i fl-oz (ang. miara)</p> <p>Najważniejsze cechy <strong>szklanej wagi kuchennej</strong> <strong>Bomann WK 1515 CB</strong>:</p> <p>■ <strong>Wyjątkowo płaska</strong>, <strong>cyfrowa</strong> waga kuchenna<br />■ <strong>Powierzchnia wagowa wykonana z wysokiej jakości szkła</strong><br />■ Czytelny <strong>wyświetlacz LCD</strong><br />■ Zakres pomiarowy <strong>do 5 kg</strong> (<strong>co 1 g</strong>)<br />■ <strong>Regulowane jednostki miary</strong>: g, lb-oz (<strong>waga</strong>) oraz ml, fl-oz (<strong>objętość wody i mleka</strong>)<br />■<strong> Automatyczne wyłączanie</strong> wydłuża żywotność baterii<br />■ Włącznik / wyłącznik<br />■ <strong>Funkcja tary</strong> (funkcja ważenia addytywnego)<br />■ <strong>Stabilna podstawa dzięki gumowanym nóżkom</strong><br />■ <strong>Wskaźnik niskiego poziomu baterii</strong><br />■ Zasilanie bateryjne: 1x CR 2032 (w zestawie)<br />(Bateria: 1x litowa, 2,80 g)</p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> BOMANN wagi-kuchenne 4004470445879 33.46 PLN in_stock