263590 263590

Kawiarka ekspres przelewowy do kawy Clatronic KA 3473 (niebieski)

263590

https://www.clatronic.pl/manufacturer/clatronic.html

89,67 zł brutto

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Ekspres przelewowy do kawy Clatronic KA to urządzenie dzięki któremu przygotujesz  świeżo parzoną, sypaną kawę metodą przelewową w kilka minut. Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze.  Ekspres ten jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które piją sporo czarnej, klasycznej kawy oraz tych, dla których liczy się również łatwość jej przygotowania.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Jeżeli zależy ci na pysznej kawie każdego poranka, lub musisz przyrządzić wiele kaw na raz, to dzięki ekspresowi do kawy Clatronic zrobisz to bardzo szybko i łatwo.

 • Na 12–14 filiżanek kawy (ok. 1,5 litra)
 • Zabezpieczenie przed kapaniem po zdjęciu dzbanka
 • Wyjmowany wkład filtra
 • Płyta podtrzymująca ciepło
 • Przycisk włączania/wyłączania z lampką kontrolną
 • Wskaźnik poziomu wody
 • Wnęka na kabel
 • Zalecane filtry papierowe (rozmiar 1x4)
 • Zasilanie napięciowe: 230 V, 50 Hz
 • Pobór mocy: 900 W
 • Waga: 1.45kg
 • Kolor: niebieski

Wymiary: (przybliżone: Szerokość x Wysokość x Głębokość)

Urządzenie: 190 x 330 x 205 mm
Opakowanie: 240 x 345 x 206 m

Zapobieganie kapaniu ANTI-DRIP
Dzięki funkcji zapobiegania kapaniu zapieczone ślady na płycie grzejnej to już przeszłość. Płyta pozostaje czysta, bez plam — a Ty nie musisz się już martwić o jej częste czyszczenie.


Prosta obsługa filtra
Prostota obsługi: wystarczy odchylić obsadę filtra, włożyć worek filtra z mieloną kawą, wsunąć obsadę na miejsce — i gotowe!

Zawszę gorąca pyszna kawa

Dzbanek, do którego zaparzasz ulubioną kawę, stoi na specjalnej płycie, która podgrzewa do czasu, aż wypijesz cały napar. To rozwiązanie sprawi, że będziesz mógł dłużej cieszyć się aromatyczną, ciepłą kawą.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Kawiarka ekspres przelewowy do kawy Clatronic KA 3473 (niebieski)

Kawiarka ekspres przelewowy do kawy Clatronic KA 3473 (niebieski)

Ekspres przelewowy do kawy Clatronic KA to urządzenie dzięki któremu przygotujesz  świeżo parzoną, sypaną kawę metodą przelewową w kilka minut. Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze.  Ekspres ten jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które piją sporo czarnej, klasycznej kawy oraz tych, dla których liczy się również łatwość jej przygotowania.

Kawiarka ekspres przelewowy do kawy Clatronic KA 3473 (niebieski) https://www.clatronic.pl/75805-large/kawiarka-ekspres-przelewowy-do-kawy-clatronic-ka-3473-niebieski.jpg <p>Jeżeli zależy ci na pysznej kawie każdego poranka, lub musisz przyrządzić wiele kaw na raz, to dzięki ekspresowi do kawy Clatronic zrobisz to bardzo szybko i łatwo.</p> <ul> <li>Na 12–14 filiżanek kawy (ok. 1,5 litra)</li> <li>Zabezpieczenie przed kapaniem po zdjęciu dzbanka</li> <li>Wyjmowany wkład filtra</li> <li>Płyta podtrzymująca ciepło</li> <li>Przycisk włączania/wyłączania z lampką kontrolną</li> <li>Wskaźnik poziomu wody</li> <li>Wnęka na kabel</li> <li>Zalecane filtry papierowe (rozmiar 1x4)</li> <li>Zasilanie napięciowe: 230 V, 50 Hz</li> <li>Pobór mocy: 900 W</li> <li>Waga: 1.45kg</li> <li>Kolor: niebieski</li> </ul> <p><strong>Wymiary: (przybliżone: Szerokość x Wysokość x Głębokość)</strong></p> <p>Urządzenie: 190 x 330 x 205 mm<br />Opakowanie: 240 x 345 x 206 m</p> <p><strong>Zapobieganie kapaniu <b>ANTI-DRIP</b></strong><br />Dzięki funkcji zapobiegania kapaniu zapieczone ślady na płycie grzejnej to już przeszłość. Płyta pozostaje czysta, bez plam — a Ty nie musisz się już martwić o jej częste czyszczenie.</p> <p><br /><strong>Prosta obsługa filtra</strong><br />Prostota obsługi: wystarczy odchylić obsadę filtra, włożyć worek filtra z mieloną kawą, wsunąć obsadę na miejsce — i gotowe!<br /><br /></p> <p><b>Zawszę gorąca pyszna kawa</b></p> <p>Dzbanek, do którego zaparzasz ulubioną kawę, stoi na specjalnej płycie, która podgrzewa do czasu, aż wypijesz cały napar. To rozwiązanie sprawi, że będziesz mógł dłużej cieszyć się aromatyczną, ciepłą kawą.</p> <p></p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> CLATRONIC ekspresy-do-kawy 4006160635904 89.67 PLN in_stock