681011 681011

Lokówko suszarka Bomann HAS 8101 CB

681011

https://www.clatronic.pl/manufacturer/bomann.html

62,00 zł brutto

Nowy produkt

Produkt niedostępny

Delikatna, ale skuteczna suszarka do kręcenia loków o mocy 600W. Sama dobierz odpowiednią końcówkę do zaplanowanego efektu, w tym do prostowania włosów i nadawania im objętości.

Ciepłe powietrze utrwali stylizację i zatrzyma kształt włosów jaki im nadasz. Ergonomiczny uchwyt, pętelka do zawieszenia i obrotowy kabel sprawiają, że używanie lokówkosuszarki jest wygodne i komfortowe.

Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Lokowko suszarka niemieckiej firmy Bomann to Twój pomocnik przy codziennej stylizacji włosów. Dzięki niej zakręcisz loki, zrobisz fale, wygładzisz włosy lub nadasz im objętości, zgodnie ze swoimi upodobaniami. Ciepłe powietrze możesz regulować na dwóch poziomach, w zależności od preferencji. Masz także do dyspozycji nawiew zimnym powietrzem - pomoże ci utrwalić stylizację. Trzy wymienne nasadki pozwalają uzyskać różne efekty.

Najważniejsze cechy suszarko lokówki Bomann HAS 8101 CB:

 • Delikatna szczotka do kręcenia loków na ciepłe powietrze
 • Równomierna dystrybucja ciepła
 • 3 wymienne nasadki dla zdrowych, pięknych włosów
 • Do stylizacji przyjaznej włosom: 1 końcówka do objętości, 2 okrągłe szczotki indywidualnie do wszystkich długości włosów, zgodnie z preferencjami (Ř 15 mm i Ř 25 mm)
 • 2 poziomy temperatury / mocy
 • Ustawienie na zimno dla utrwalenia stylu i wykończenia fryzury
 • Ergonomicznie ukształtowany uchwyt
 • Doprowadzenie kabla przez przegub obrotowy 360 °
 • Ochrona przed przegrzaniem
 • pętla do zawieszania
 • 230 V, 50/60 Hz, 600 W.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Specyfikacja

Model HAS8101 CB
Kolor Czarny, miedziany
Moc 600 W
Waga 0,3 kg
Szerokość 360 mm
Wysokość 50 mm
Głębokość 50 mm
Zasilanie 230 V

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas doręczenia Cena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 14,00 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 16,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
Pobranie DHL Pobranie DHL 24 H 19,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48 - 72h 11,00 zł
InPost kurier InPost kurier 24h - 48h 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Lokówko suszarka Bomann HAS 8101 CB

Lokówko suszarka Bomann HAS 8101 CB

Delikatna, ale skuteczna suszarka do kręcenia loków o mocy 600W. Sama dobierz odpowiednią końcówkę do zaplanowanego efektu, w tym do prostowania włosów i nadawania im objętości.

Ciepłe powietrze utrwali stylizację i zatrzyma kształt włosów jaki im nadasz. Ergonomiczny uchwyt, pętelka do zawieszenia i obrotowy kabel sprawiają, że używanie lokówkosuszarki jest wygodne i komfortowe.

Lokówko suszarka Bomann HAS 8101 CB https://www.clatronic.pl/72844-large/lokowkosuszarka-bomann-has-8101-cb.jpg <p>Lokowko suszarka <strong>niemieckiej firmy Bomann</strong> to Twój pomocnik przy codziennej stylizacji włosów. Dzięki niej <strong>zakręcisz loki, zrobisz fale, wygładzisz włosy</strong> lub <strong>nadasz im objętości</strong>, zgodnie ze swoimi upodobaniami. Ciepłe powietrze możesz regulować <strong>na dwóch poziomach</strong>, w zależności od preferencji. Masz także do dyspozycji <strong>nawiew zimnym powietrzem</strong> - pomoże ci utrwalić stylizację. <strong>Trzy wymienne nasadki</strong> pozwalają uzyskać różne efekty.</p> <p>Najważniejsze cechy suszarko lokówki <strong>Bomann HAS 8101 CB</strong>:</p> <p></p> <ul><li>Delikatna szczotka <strong>do kręcenia loków na ciepłe powietrze</strong></li> <li><strong>Równomierna</strong> dystrybucja ciepła</li> <li><strong>3 wymienne nasadki</strong> dla zdrowych, pięknych włosów</li> <li>Do stylizacji przyjaznej włosom: <strong>1 końcówka do objętości</strong>, <strong>2 okrągłe szczotki</strong> indywidualnie do wszystkich długości włosów, zgodnie z preferencjami (<strong>Ř 15 mm i Ř 25 mm</strong>)</li> <li><strong>2 poziomy temperatury / mocy</strong></li> <li>Ustawienie <strong>na zimno dla utrwalenia stylu i wykończenia fryzury</strong></li> <li><strong>Ergonomicznie ukształtowany uchwyt</strong></li> <li>Doprowadzenie kabla przez <strong>przegub obrotowy 360 °</strong></li> <li>Ochrona przed przegrzaniem</li> <li>pętla do zawieszania</li> <li>230 V, 50/60 Hz, 600 W.</li> </ul><p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float:left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> BOMANN lokowki-i-lokosuszarki 4004470810110 62 PLN out_of_stock