609600A 609600A

Odkurzacz ręczny akumulatorowy Bomann AKS CB 960 Outlet

609600A

https://www.clatronic.pl/manufacturer/bomann.html

87,82 zł brutto

63,40 zł brutto

(Oszczędzasz 24,42 zł)

Nowy produkt

Dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Cena outletowa

Uwaga: Produkt outletowy pełnowartościowy, w pełni sprawny. Urządzenie znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może zawierać zewnętrzne ślady w postaci otarć bądź wgięć lub naderwań.

Dodaj do listy życzeń

Udostępnij produkt

Darmowa dostawa od 250 zł

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot

Gwarancja 24 miesiące

Opis produktu

Bezprzewodowy odkurzacz z akumulatorem wielokrotnego ładowania pomoże Ci w sposób wygodny i dokładny wyczyścić komputer, samochód, półki oraz poszczególne pomieszczenia w domu. Poręczny z wymiennymi końcówkami idealnie nadaje się do sprzątania miejsc gdzie inne odkurzacze nie mają dostępu. Wystarczy naładować urządzenie i następnie zadbać o czystość i komfort w swoim otoczeniu. 

  • Odkurzanie na sucho i mokro.
  • Maksymalna pojemność odkurzania płynów 80ml.
  • Lampka kontrolna ładowania
  • Zasilacz do ładowania
  • Stały filtr kurzu, który można czyścić pod bieżącą wodą.
  • Ssawki w łatwy sposób można mocować i zdejmować.
  • Akcesoria: końcówka szczelinowa, nakładka do odkurzania na mokro, uchwyt ścienny do przymocowania na ścianie
  • Czas ładowania: 12 godzin
  • Czas pracy: ok 10 min
  • Akumulator: 3.6 V, 1400 mAh

Ładowanie: podczas ładowania wskaźnik świeci na czerwono. Wskaźnik nie wskazuje stanu naładowania urządzenia i należy po upływie 12 godzin odłączyć urządzenie z gniazda elektrycznego.

wymiary (S x W x G): 380 x 130 x 110 mm waga: 0,75 kg


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas doręczeniaCena
POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) POCZTEX KURIER (przedpłata na konto) Dostawa w 48h 11,50 zł
POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) POCZTEX KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) Dostawa w 48h 13,00 zł
DHL KURIER (przedpłata na konto) DHL KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 16,00 zł
DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) DHL KURIER (Pobranie - płatność u kuriera) 24h - 48h 19,00 zł
InPost KURIER (przedpłata na konto) InPost KURIER (przedpłata na konto) 24h - 48h 15,00 zł
InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) InPost KURIER (Pobranie- płatność u kuriera) 24h - 48h 18,00 zł
Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) Paczkomaty InPost (przedpłata na konto) 48h - 72h 11,00 zł

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Opinie i oceny

Odkurzacz ręczny akumulatorowy Bomann AKS CB 960 Outlet

Odkurzacz ręczny akumulatorowy Bomann AKS CB 960 Outlet

Cena outletowa

Uwaga: Produkt outletowy pełnowartościowy, w pełni sprawny. Urządzenie znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie może zawierać zewnętrzne ślady w postaci otarć bądź wgięć lub naderwań.

Odkurzacz ręczny akumulatorowy Bomann AKS CB 960 Outlet https://www.clatronic.pl/77790-large/odkurzacz-akumulatorowy-aks-cb-960-1.jpg <p><strong>Bezprzewodowy odkurzacz</strong> z akumulatorem <strong>wielokrotnego ładowania</strong> pomoże Ci w sposób wygodny i dokładny wyczyścić komputer, samochód, półki oraz poszczególne pomieszczenia w domu. <strong>Poręczny z wymiennymi końcówkami</strong> idealnie nadaje się do sprzątania miejsc gdzie inne odkurzacze nie mają dostępu. Wystarczy naładować urządzenie i następnie zadbać o czystość i komfort w swoim otoczeniu. </p> <ul> <li><strong>Odkurzanie na sucho i mokro</strong>.</li> <li>Maksymalna pojemność odkurzania płynów 80ml.</li> <li>Lampka kontrolna ładowania</li> <li>Zasilacz do ładowania</li> <li><strong>Stały filtr kurzu</strong>, który <strong>można czyścić pod bieżącą wodą</strong>.</li> <li><strong>Ssawki</strong> w łatwy sposób można mocować i zdejmować.</li> <li>Akcesoria: <strong>końcówka szczelinowa, nakładka do odkurzania na mokro, uchwyt ścienny</strong> do przymocowania na ścianie</li> <li>Czas ładowania: 12 godzin</li> <li>Czas pracy: ok 10 min</li> <li>Akumulator: 3.6 V, 1400 mAh</li> </ul> <p>Ładowanie: podczas ładowania wskaźnik świeci na czerwono. Wskaźnik nie wskazuje stanu naładowania urządzenia i należy po upływie 12 godzin odłączyć urządzenie z gniazda elektrycznego.</p> <p></p> <p><strong>wymiary (S x W x G): 380 x 130 x 110 mm waga: 0,75 kg</strong></p> <p><br /><strong>Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE</strong><br /><img src="https://clatronic.pl/img/cms/Test_Best_1_Web.jpg" alt="Test produktów" style="float: left;" width="113" height="156" /></p> <p></p> <p>Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. <strong>W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.</strong><br />Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.<br /><br /><br /><br /></p> <p></p> BOMANN outlet-sklep 4004470096002 63.4 PLN in_stock